Yardım Mi room 11.0.3 kilit açma animasyonu hakkında

hllyldz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Gm8
Konular
11
Arkadaşlar merhaba mi8 se telefonumu dün gece mi room 11.0.3 e güncelledim herşey güzel gibi ama kilit açtığım zaman menüler aşağıdan kayar gibi mi denir uzaktan gelir gibimi denir neyse animasyonlu açılıyor buda kasar gibi oluyor bu animasyonları nasıl kapatabilirim geliştirici seçeneklerinde çizim menüsünde animasyon seçenkleri vardı onları 3 ü nüde kapalı yaptım ama etkisi olmadı bunları kaptmanın bir yolu varmıdır

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Arkadaşlar merhaba mi8 se telefonumu dün gece mi room 11.0.3 e güncelledim herşey güzel gibi ama kilit açtığım zaman menüler aşağıdan kayar gibi mi denir uzaktan gelir gibimi denir neyse animasyonlu açılıyor buda kasar gibi oluyor bu animasyonları nasıl kapatabilirim geliştirici seçeneklerinde çizim menüsünde animasyon seçenkleri vardı onları 3 ü nüde kapalı yaptım ama etkisi olmadı bunları kaptmanın bir yolu varmıdır
Hocam temiz kurulum mu yaptınız?

Oyla:

emay239

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
Ayarlarda ana ekran kilit açma animasyonunu kapat aç seçeneği var belki gözünüzden kaçmıştır oraya bı bakın ve temiz kurulum yaptığınızdan emin olun.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

hllyldz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Gm8
Konular
11
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ayarlarda ana ekran kilit açma animasyonunu kapat aç seçeneği var belki gözünüzden kaçmıştır oraya bı bakın ve temiz kurulum yaptığınızdan emin olun.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Öyle bir ayar yok ana ekran kısmında kurulum temizmi bilgim yok ilk defa yaptım galeri müzikler duruyordu sadece diğer herşey silindi

Oyla:

emay239

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
Öyle bir ayar yok ana ekran kısmında kurulum temizmi bilgim yok ilk defa yaptım galeri müzikler duruyordu sadece diğer herşey silindi
Kardo kurarken dalvik/chache chache yapman gerekir yapmazsan ufak tefek hatalar çıkar keşke xiaomi.eu romu kursaydin o daha akici ikisini de kullandım tavsiyem odur. Sorununa gelecek olursak mi launcherin son sürümünü Google den indirip kur birde öyle dene

Oyla:

hllyldz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Gm8
Konular
11
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yaptım o dediklerini 3 tane seçenek seçtim o dediğinden ayrı 1 tane daha seçtim ismini unuttum zaten şuan tek sevmediğim şey o animasyon oda kapanırsa çok güzel olcak önce beta daydım böyle bir sıkıntı yok tu

Oyla:

emay239

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
Yaptım o dediklerini 3 tane seçenek seçtim o dediğinden ayrı 1 tane daha seçtim ismini unuttum zaten şuan tek sevmediğim şey o animasyon oda kapanırsa çok güzel olcak önce beta daydım böyle bir sıkıntı yok tu
Kanka madem yeni geçtin direk xiaomi.eu ya geç zaten birbirlerinden bı farklari neredeyse yok diyebilirim hem hic sorun yasamazsin diyebilirim

Oyla:
Üst Alt