Yardım Mi robot süpürge sorunları

Sinem53

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sinem
Cihazım
Xiomi mi vacuum
Konular
1
Nisan 2020 de aldığım süpürgem aniden kapanıyor bağlantısı sağlanamıyor tekrar açma tuşu ile açıyorum fakat işi gene tamamlayamadan kapanıyor servise yolladım güncelleme geleceğini söylediler ama hala güncelleme yok alacak olan varsa almasın başka marka alsın bu ne ya ne muhattap olan var ne ilgilenen

karabük78

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Karabüklü
Cihazım
Xiaomi Mijia1C
Konular
1
Robotunuz 1C vacuum mop mu ? Bende de 1C Vacuum mop robot süpürge var sadece güçlü ve turbo modunda temizlik yaparken halının üzerinde aniden duruyor kendini kapatıyor. Hiçbir uyarı da vermiyor. bazen 2 dk bazen 10 dk da yapıyor bu sorunu. Ve sadece halı üzerinde çalışırken duruyor. Standart modda herhangi bir problem yok

Din dijarin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murat
Cihazım
İphone
Konular
0
İyi günler bugün mi robot vacuum-mop pro aldım cihazı sadece başlangıç tuşundan çalıştırabiliyorum ve o şekilde kafasına göre çalışıyor telefondan kurulumunu yaparken hem internete bağlanıyor hemde cihazı buluyor fakat tam cihazı başlatacağım haritanın gözükeceği yerde yükleme işareti başlıyor ve hiç gitmiyor tüm tuşlar işlevsiz kalıyor bir yere bastığımda da veri yüklemesi yapılıyor lütfen bekleyin diyor yardımcı olabilir misiniz

ilkergoren

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ilkergoren
Cihazım
g925f
Konular
0
Güncellemeyle alakası yok kapaa arızası anakart kaynaklı arızayı yapamadıkları dan dolayı güncelleme gelecek diyorlar.onarim yapamiyorlarsa anakart değişmeleri gerekir.onarimi normalde basit birşey arızanın sebebi de belli.yaptiramazsaniz ulaşın cozeyim

m3hm3tyilmaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Vacuum mop 1c
Konular
0
Selamünaleyküm hocam, vacuum mop 1c modeli robotum en son temizlikten sonra şarj istasyonuna döndü ve birdaha çalışmadı. Cijaz power ışığı yanıp sönüyor. 10 sn kadar basılı tutuyorum kapanıyor. Wifi resetleme, cihaz resetleme tepki vermiyor. Kurulumu falan sildim tekrar bağlanayım dedim cihazda hayat belirtisi yok, hiç tepki vermiyor

ilkergoren

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ilkergoren
Cihazım
g925f
Konular
0
Selamünaleyküm hocam, vacuum mop 1c modeli robotum en son temizlikten sonra şarj istasyonuna döndü ve birdaha çalışmadı. Cijaz power ışığı yanıp sönüyor. 10 sn kadar basılı tutuyorum kapanıyor. Wifi resetleme, cihaz resetleme tepki vermiyor. Kurulumu falan sildim tekrar bağlanayım dedim cihazda hayat belirtisi yok, hiç tepki vermiyor
Yazılım arizasidir büyük ihtimal

Üst Alt