Soru Mi Robot ile Her gün temizlik yapılır mi?

calypse1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Selam arkadaşlar vacum mop pro kullanıyorum alalı 2 hafta olacak çok memnun kaldım da ben her gün ev temizliği yaptırıyorum bu sorun oluşturur mu?

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Selam arkadaşlar vacum mop pro kullanıyorum alalı 2 hafta olacak çok memnun kaldım da ben her gün ev temizliği yaptırıyorum bu sorun oluşturur mu?
Hocam bunu üretenler, dayanıklılık açısından normal kullanımın en üst seviyesine kadar hesaplamasını yapmıştır. Bu orijinal olan her ürün için geçerlidir zaten. Sonuç olarak yaptırdığınız işlem her ne kadar alanın büyüklüğüne ve kir seviyesine göre değişse de makine buna istinaden dayanıklı olarak üretilmiştir. Dolayısıyla çokta sorun teşkil edecek bir durum değil ama kullanım arttığı için her halükarda yıpranır ve ömrü bu ölçüde kısalır.

calypse1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Hocam bunu üretenler, dayanıklılık açısından normal kullanımın en üst seviyesine kadar hesaplamasını yapmıştır. Bu orijinal olan her ürün için geçerlidir zaten. Sonuç olarak yaptırdığınız işlem her ne kadar alanın büyüklüğüne ve kir seviyesine göre değişse de makine buna istinaden dayanıklı olarak üretilmiştir. Dolayısıyla çokta sorun teşkil edecek bir durum değil ama kullanım arttığı için her halükarda yıpranır ve ömrü bu ölçüde kısalır.
Hocam evin iki, üç günlük tozunu toplayacağına her gün temizler ise daha az haznesi dolup yıpranır sanıyordum

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Vallahi biz hemen hemen her gün yaptırıyoruz, toza alerjim var şahsen şimdilik bir sıkıntı yaşamadık, ömür konusu ayrı konudur fırçalar vs yıpranır tabi zamanla 2in1 essential var bende de.

calypse1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Vallahi biz hemen hemen her gün yaptırıyoruz, toza alerjim var şahsen şimdilik bir sıkıntı yaşamadık, ömür konusu ayrı konudur fırçalar vs yıpranır tabi zamanla 2in1 essential var bende de.
Hangi modda çalıştırıyorsunuz ? Turboda çalışıyorum da yorulmasın yavrucak ortaya çekeyim

ultraasln5098

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Hangi modda çalıştırıyorsunuz ? Turboda çalışıyorum da yorulmasın yavrucak ortaya çekeyim

Temizlenecek yere göre değiştiriyorum modları da hocam kasmayın kendinizi o kadar bırakın akışına, bozulursa bozulur aman şu olur bu olurla ömür geçmez inanın. Kolay kolay yıpranacak bozulacak cihaz da yapmamış adamlar öyle kaya gibi sağlam. Utanmasa beni gömer üzerime toprak atar.

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Hocam evin iki, üç günlük tozunu toplayacağına her gün temizler ise daha az haznesi dolup yıpranır sanıyordum
Hocam aslında yıpranan tek şey sadece hazne ya da fırça değil. Çalıştığında içindeki motordan tutun, onu yönlendiren beyne kadar herşeyi ile yıpranır. Zaten şu an içinde bulunduğumuz kapitalist sistem, ürünün ömrünü kısalttıkça kısaltarak bizi sürekli yeni ürüne teşvik eden bir şey. Ondandır ki bu devirde herşeyin ömrü çabuk tükeniyor. Sonumuz hayır olsun.

ultraasln5098

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Hocam aslında yıpranan tek şey sadece hazne ya da fırça değil. Çalıştığında içindeki motordan tutun, onu yönlendiren beyne kadar herşeyi ile yıpranır. Zaten şu an içinde bulunduğumuz kapitalist sistem, ürünün ömrünü kısalttıkça kısaltarak bizi sürekli yeni ürüne teşvik eden bir şey. Ondandır ki bu devirde herşeyin ömrü çabuk tükeniyor. Sonumuz hayır olsun.

Uzun ömür diye birşey eskide kaldı artık eskiden bir buzdolabı, bir çamaşır makinesi aldımı büyüklerimiz ben diyim 10 sene siz deyin 17 sene kullanırlarmış mübalağa yapmıyorum ben bilmem o devirleri ama 30-40 lı büyüklerimiz bilirler iyi kötü. Şimdi dediğiniz gibi durumlar al sat bozulsun yenisini sata döndü olay hatta çoğu yerde parçasını bile bulamıyoruza dönüyor olay yasal olarak 10 sene elinde bulundurması gerekiyor iken üstelik hocam. haklısınız..

Üst Alt