Yardım mi repeater 2 bağlanmıyor

Onurcerik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ne yapsam bağlanamıyorum sorun nedir sizce?

myfreddy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
asus zenfone 3
Konular
3
cihazda küçük bir delik var reset diye ona ışık kapanana kadar bas, sonra tekrar kurulum yap, normalde hata versede yine kuruluyor, wifi ayarlarına gir şifreyi gir bağlanacaktır sorunsuz, bendede böyle oluyor. bide yakınana gel öyle dene

Onurcerik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
cihazda küçük bir delik var reset diye ona ışık kapanana kadar bas, sonra tekrar kurulum yap, normalde hata versede yine kuruluyor, wifi ayarlarına gir şifreyi gir bağlanacaktır sorunsuz, bendede böyle oluyor. bide yakınana gel öyle dene
dediklerinizi yaptım kuruldu fakat internet yok şeklinde gözüküyor

myfreddy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
asus zenfone 3
Konular
3
dediklerinizi yaptım kuruldu fakat internet yok şeklinde gözüküyor
cihazda mavi ışık yanması lazım bu cihazların bir kısmı sorunlu benimkide seninki gibi sorunlu bir tane kuzene aldık sorunsuz kuruldu fakat benimki seninki gibi karışık :)) ama bağlanıyor 2 senedir kullanıyorum sen uğraş yapatsın :)

Pri-SoNeR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
7
cihazda mavi ışık yanması lazım bu cihazların bir kısmı sorunlu benimkide seninki gibi sorunlu bir tane kuzene aldık sorunsuz kuruldu fakat benimki seninki gibi karışık :)) ama bağlanıyor 2 senedir kullanıyorum sen uğraş yapatsın :)
Hocam Xiaomi Mi Wifi Range Extender Pro kablosuz ağ güçlendiriciyi bir modeme bağladıktan sonra cihazı başka bir yerde farklı bir modeme ya da router'a bağlamak istersek resetlemek zorunda mı kalıyoruz yoksa farklı farklı ağlarda resetlemeye gerek kalmadan kullanabilir miyiz?

Üst Alt