Yardım MI-Recovery 3.0'dan Çıkamıyorum

caner4402

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
caner
Cihazım
mi 6
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
-
Telefon Modeli
mi 6
Bootloader Kilidi
Kapalı
cihazımda kendi kendine ses kısılıp açılmaya başlanınca reset atmak istedim fakat birden cihaz kapandı ve main menü MI-recovery 3.0 ekranına geldi.
reebot
wipe data
connet witj mı asistans
seçenekleri var hapsini deniyorumfakat bu ekrandan kurtulamadım. bi çözüm var mı?

Mimusa43

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
musa
Cihazım
mi max2
Konular
1
hepinize teşekkür ederim arkadaşlar sorunu çözdüm ama bayağı uğraştırdı. defalarca denediğim halde olmamıştı ve sonunda oldu. 3 tuşa birden bastım , daha önce de yapmıştım olmamıştı, birden android yükleme ekranı çıktı en altta ve cihaz sıfırdan başladı. bu sefer de mi hesabımın parolasını unuttum onun için uğraşıyorum :) ama en azından cihaz açıldı
format mı attın ben format atmak istemiyorum

Oyla:

Gorkrm336

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Görkem
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
0
Aynı sorunları ben de yaşadım telefon kısır döngüye girmişti 3 tuşuna basarak kapa aç yaptım sonra reebot a girdim telefon açılmıştı. Telefon açıldığında mi hesabının şifresini isticek onu girdiğiniz zaman telefon açılıyor

Oyla:

GökTürk1071

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
OnePlus 8T
Konular
18
bir tuşun takılı kalmıştır bozuk tuşa sürekli bas takılı kalmıştır düzelirse de güç tuşuna basılı tut ben öyle yaptım çalışıyor şu an
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

tuşlardan birisi takılmıştır takılan tuşa sürekli bas düzeldiğinde güç tuşuna uzun bas açılacaktır ben de öyle yaptım açıldı
Hocam büyük adamsın :)

Oyla:

YYyusuf.1234

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
YYusuf.1234
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
6
Arkadaslar cihazim poco f2 pro benimde birden telefonum Main Menu ekraninda kaldi rebot secenegini seçtiğimde 5g yazisi sonrada miu yazisi geliyor ve ardindan tekrardan kendiliginden kapanip aciliyor Main ekrani geliyor hep ayni sey oluyor yardimlariniz8 bekliyorum arkadaslar

Oyla:

erhanthunder

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erhan
Cihazım
redmi note 7
Konular
0
2. Kez başıma gelen bir sorun beni çok uğraştırdı ama yaptım.Asıl sorunumuz ses tuşlarımızın takılı kalması.Ses açmak için kullandığımız tuş takılı kalıyor ve telefonu power tuşuna basıp kapatamıyoruz.Eğer telefonu kapatır veya yeniden başlatırsanızda reset menüsüne yönlendiriliyorsunuz.İlk kez başıma geldiğinde çözümüm telefonla uğraşmayıp çantama atmaktı.Çantadan çıkardığımda telefonun eski haline geldiğini gördüm.Asıl çözüm yolumuz ise tuşlar takılı kaldığından ses tuşunu üst orta alt taraflara baskı yapıp tuşun takılı kalmamasını sağlamak.Burada en önemli nokta ses tuşunun ortasına basmak, bastığınızda ses tuşu takılı kalmıyor ve düzeliyor.Umarım yardımcı olmuşumdur.
Açık net çözüm. Kralsın.

Oyla:
Üst Alt