Yardım Mi Pilot Üyesi Nasıl Olabilirim

• Konbuyu başlatan uydu3
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2
  • Görüntüleme 1K

uydu3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berat
Cihazım
Redmi Note10Pro
Konular
4
Miui 13 için mi pilota katılmak istiyorum nasıl katılabilirim? Flash yöntemiyle yüklenebiliyormuş sanırım o yöntemle yüklersem garanti gider mi?

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.199
Garantinin gideceğini sanmıyorum. Uzun zamandır official rom kullanmıyorum ama eskiden şöyle yapardım. Beta romu indirip telefona atar, güncelleme bölümünden Miui 12 yazan yere 5 10 kez tıklayınca geliştirici yükleme menüsü açılırdı. Sağ üst 3 noktaya tıklayıp romu seçer ve yüklerdim.

Eğer bu şekilde olmazsa tabiki Mi Flash ile yükleme gerekir. Onun içinde Bootloader kilidini açmanızı isteyebilir sizden. Bu da garanti için sorun yaratabilir.

uydu3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berat
Cihazım
Redmi Note10Pro
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Garantinin gideceğini sanmıyorum. Uzun zamandır official rom kullanmıyorum ama eskiden şöyle yapardım. Beta romu indirip telefona atar, güncelleme bölümünden Miui 12 yazan yere 5 10 kez tıklayınca geliştirici yükleme menüsü açılırdı. Sağ üst 3 noktaya tıklayıp romu seçer ve yüklerdim.

Eğer bu şekilde olmazsa tabiki Mi Flash ile yükleme gerekir. Onun içinde Bootloader kilidini açmanızı isteyebilir sizden. Bu da garanti için sorun yaratabilir.
İlk dediğiniz yöntemi denedim fakat Mi Pilot dahilinde olmanız lazım dedi mi flash denemeyim bekleyeyim o zaman

Üst Alt