Rehber Mi PC Suite 3.0 (Türkçe)

ongu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ONUR
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
0
ellerinize sağlık

batuozalp

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 9T, MIX 2S
Meslek
Paramedik
Konular
14
Hocam ellerinize kollarınıza sağlık artık anlayarak çok rahat yedek alıp geri yükleme yapabileceğiz. Başarılarınızın devamını diliyorum

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    117,9 KB · Görüntüleme: 47

tasamek

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi4s mipad mi6
Meslek
teknisyen
Konular
50
emeğinize sağlık hocam resimdeki sistem depolama dahili depolama tıkladığımda hiç bir şey olmuyor üstündeki üç resime tıkladığımda ise onayla çıkıyor onaylıyorrum ama açılan herhangi bir sayfa yok sizde de böylemi yoksa çalışıyormu
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

EDİT : Forumun devamında geliştirme aşamasında diye belirtilmiş özür dilerim

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam ellerinize kollarınıza sağlık artık anlayarak çok rahat yedek alıp geri yükleme yapabileceğiz. Başarılarınızın devamını diliyorum
Teşekkürler hocam güle güle kullanın. :)
[doublepost=1524386078,1524385989][/doublepost]
emeğinize sağlık hocam resimdeki sistem depolama dahili depolama tıkladığımda hiç bir şey olmuyor üstündeki üç resime tıkladığımda ise onayla çıkıyor onaylıyorrum ama açılan herhangi bir sayfa yok sizde de böylemi yoksa çalışıyormu
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hocam o bölüm geliştirme aşamasında şu anda devre dışı.

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
arkadaşlar ilk defa xiaomi kullanıyorum. xiaomi mitool ile bunun farkı nedir. daha önce sony kullanıyordum flashtool vardı.

UlnX

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 6
Konular
0
oncelikle cevirenlere teşekkürler.. gerçi ben Miui Forumda (kendi forumu tr degil) çince olarak çıktığında bakmıştım 1-2 gün sonra biri inglizceye çevirmiş ve çeviri paketi nasıl uygulanacağı gozterilmiş.. burada da buyuk ihtimal oradan türkçeye çevirmişsiniz, elininize sağlık.. Ama gelelim programın işlevselligine.. once kurması dert.. ardından yaması.. hadi bunuda yaptınız.. bağlaması.. ayarlardan telefon hakkındaya gir ordan mui surumune 7 kere tıkla Geliştirici mod aç.. sonra ayrlardan ek ayarlara gel ordan usb hata ayıklayıcı aç fln.. hadi bunlarıda yaptınız.. her seferinde mi hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor.. hadi üşenmeden girişte yaptınız.. onca zahmetle baglandıgınız telefon sadece Yedekleme alabiliyor.. o kadar.. ben 10 sene once PC Suite kullanırdım nokia telefonum için. Bİlenler varsa (sonradan ovi suite die işe yaramaz bi programa cevirdiler ama ondan oncesi) nokia Suite de yapamadıgınız bişey yok.. bilgisayara bagla , yedekleme al resim at müzik video at telefona veya telden pc ye.. Hatta o zaman genelde sms kullanılırdı ve tuşlu telde yazmak biraz zor oldugundan evdeyken mesajların %90 ını bilgisayardan Nokia Suiteden yazıp gonderiyordum.. Hatta arama yap veya gelen aramayı cevapla bile vardı.. ama ahize olarak teli kullanırdı aramada.. Kısacası bundan 10-12 sene onceki programın 1/10 kadar bile işe yaramayan bi program için ne kadar da seviniyoruz... Eleştirim buradaki arkadaşlara değil yanlış anlaşılmasın

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
arkadaşlar ilk defa xiaomi kullanıyorum. xiaomi mitool ile bunun farkı nedir. daha önce sony kullanıyordum flashtool vardı.
Yükleyip görebilirsiniz hocam. Bir örnek verecek olursak yedekleme işlemi. :)

Üst Alt