Rehber Mi PC Suite 3.0 (Türkçe)

esendağlı

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi5 32 GB
Konular
1
Emeği geçen herkese çok teşekkürler, benim gibi acemi biri bile tek seferde bu konuyu okuyarak yapabiliyorsa , bu sizlerin çok iyi bir iş çıkardığınızı gösteriyor,elinize ve emeğinize sağlık.

farbi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
XİAOMİ Mİ6
Konular
1
Süper olmuş kısa bir sürede 4.5 gb yedeği bitirdi. Emeklerinize sağlık.

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Nerede çözülmesi gereken bir sorun var oradasınız. Elinize, emeğinize sağlık üstadlar clap~~

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
Emeğinize sağlık gerçekten başarılı. Miui türkiye hiçbir şekilde kullanıcılarını çözümsüz bırakmıyor. Kolaylıklar sunmaya devam ediyor. Kalın sağlıcakla. :)

cappa_tr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi6 6/64gb
Meslek
Öğretmen
Konular
4
Miuipro 8.3.29 sürümü yüklü iken sorunsuz bağlanmıştı telefon. Miuipro 8.4.12 kurdum bugün bağlanmıyor. "Cihazınızda yedekleme uygulamasının güncellemesini tamamlamak için..." yazıyor, sonra "Yedekleme güncellemesi yüklü." yazıyor ve tekrar tekrar aynı şeyler oluyor.

Jacabo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
can
Cihazım
mi note 2
Konular
5
merhaba arkadaşlar öncelikle ellerinize sağlık çok teşekkürler note 2 kullanıyorum cihazıma biraz önce miui 9.5.2.0 güncellemesi geldi indirdim yükle dediğim de cihaz kapandı ve twrp de açıldı ve yüklenmedi 2 sorum var birincisi gelen sürümü buradan yüklermiyim ikincisi yedek aldım telefon bric dediğimiz durumda kalsa hiç açılmıyor falan olsa bu yedeği yükleyebiliyormuyuz?

gokaka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
gokaka
Cihazım
mi 9 ocean blue
Konular
0
Çok teşekkürler.

mstfclk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa ÇOLA
Cihazım
mi5s
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Hocam yedekleme yaparken telefonunuzda bulunan tüm uygulamalardan çıkış yapmanız ve sol tuşla beraber son kullanılanlar ögelerinide temizlemeniz gerekir. Bu işlem yalnızca bu program için değil tüm Back Up programları için geçerli. Ayrıca telefonunuzda aşağıdaki SS de görüldüğü gibi bir erişim onay kutusu gelecek, ona da yetki vermeniz gerekiyor.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Dediğiniz gib yaptım, izinleri verdim yedekleme yapacağım uyğulamaları seçtim, sonra tekrar izin istedi, onuda verdim yüze kadar saydı, bitti dedi, yedekleri kontrol et dedim, giddi yedek aldığı yere bir sürü klasör içinde yedek dosyaları ama hepsinin büyüklüğü 0 byte yani boş,
Yapamadım vesselam.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Emeği geçen herkese çok teşekkürler, benim gibi acemi biri bile tek seferde bu konuyu okuyarak yapabiliyorsa , bu sizlerin çok iyi bir iş çıkardığınızı gösteriyor,elinize ve emeğinize sağlık.

Süper olmuş kısa bir sürede 4.5 gb yedeği bitirdi. Emeklerinize sağlık.

Nerede çözülmesi gereken bir sorun var oradasınız. Elinize, emeğinize sağlık üstadlar clap~~

Sayın üstadlar elinize ve emeklerinize sağlık, yine harika bir iş çıkarmışsınız ...

Emeğinize sağlık gerçekten başarılı. Miui türkiye hiçbir şekilde kullanıcılarını çözümsüz bırakmıyor. Kolaylıklar sunmaya devam ediyor. Kalın sağlıcakla. :)

Çok teşekkürler.

Teşekkür ederiz arkadaşlar. Güle güle kullanın :)
[doublepost=1523730735,1523730602][/doublepost]Arkadaşlar bir şeyi atlıyorsunuz, bu program rom yüklemesi sırasında orjinal Mi Recovery üzerinden işlem yapıyor. Eğer sisteminizde farklı sürümler veya twrp var ise sağlıklı bir sonuç alamazsınız.

Üst Alt