Yardım Mi Pad 4 Plus Rom Sorunu

hammus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Pad4pro-note10
Konular
1
Çinden geçen sene almış olduğum Mi pad 4 plus var elimde. Miui 10 ve üst sürümleri çıkmıştı fakat Wi-fi üzerinden güncelleme almayan bir tablet olduğu için ( nedendir bilinmez ) kendim manuel olarak yeni sürümü indirip yükleyeyim dedim. Her şey iyi gidiyordu fakat indirmiş olduğum rom da hata olduğunu söyledi ve işlemi yarıda bıraktı. İçerisindeki sistem silindi. Bu sebep ile Mi pad artık FASTBOOT dışında hiç bir şekilde açılmıyor. Bilgisayarıma indirdiğim her şeyi sildim. Her şeye en başından başlamak istiyorum. Mi pad e tekrar kavuşabilmemi sağlayacak bir yardım sever arıyorum :)

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Üstteki yöntem ile bu dosyayı kurun

Üstteki yöntem ile daha sonra bu rom'u kurun

hammus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Pad4pro-note10
Konular
1
İlginiz icin cok tesekkur ederim :) yapınca direk yazacağım

hammus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Pad4pro-note10
Konular
1
Üstteki yöntem ile bu dosyayı kurun

Üstteki yöntem ile daha sonra bu rom'u kurun
Usta bu kadar zaman sonra ilgilenme fırsatım olmamıştı. Şimdi her şeyi hallettim ve sorunsuz yükleme gerçekleştirdim. İyi ki varsın çok sağol. Dile benden ne dilersen :D

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Usta bu kadar zaman sonra ilgilenme fırsatım olmamıştı. Şimdi her şeyi hallettim ve sorunsuz yükleme gerçekleştirdim. İyi ki varsın çok sağol. Dile benden ne dilersen :D
Rica ederim hocam. Sizin adınıza sevindim

hammus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Pad4pro-note10
Konular
1
Ne kadar teşekkür etsem azdır şimdi rom yüklemi tamamen tamamlandı ve orjinal bir miui güncel sürüm eklendi. Mutluluğum tarifsiz ve bunu sana borçluyum. Tekrar tekrar teşekkür ederim. Ne zamandan beri bu problem ile karşı karşıya olduğumu ilk mesaj tarihimden anlıyorsundur. Eyvallah çok sağol :))))

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Ne kadar teşekkür etsem azdır şimdi rom yüklemi tamamen tamamlandı ve orjinal bir miui güncel sürüm eklendi. Mutluluğum tarifsiz ve bunu sana borçluyum. Tekrar tekrar teşekkür ederim. Ne zamandan beri bu problem ile karşı karşıya olduğumu ilk mesaj tarihimden anlıyorsundur. Eyvallah çok sağol :))))
İnsanları tereddüt etmesinin ama sebebi mi pad 4 plus ayrı olarak yok rom sitelerinde. Mi pad 4 plus mi pad 4 ile aynı koda sahip.

Aklınızda bulunsun mi pad 4'e olan custom rom'lar sizin cihaza da oluyor

hammus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Pad4pro-note10
Konular
1
İnsanları tereddüt etmesinin ama sebebi mi pad 4 plus ayrı olarak yok rom sitelerinde. Mi pad 4 plus mi pad 4 ile aynı koda sahip.

Aklınızda bulunsun mi pad 4'e olan custom rom'lar sizin cihaza da oluyor

Evet maalesef bende o durumdaydım Mi pad 4 plus diye aratıyordum tüm internette. Bununla ilgili değerli yazı bile bulamamıştım. Ta ki bana gönderdiğin linke kadar. Geç oldu ama olsun temiz oldu.

( Belki buradan söylemek yanlış olacak ama özelden mesaj atamıyorum var mıdır bir nedeni? )

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Evet maalesef bende o durumdaydım Mi pad 4 plus diye aratıyordum tüm internette. Bununla ilgili değerli yazı bile bulamamıştım. Ta ki bana gönderdiğin linke kadar. Geç oldu ama olsun temiz oldu.

( Belki buradan söylemek yanlış olacak ama özelden mesaj atamıyorum var mıdır bir nedeni? )
SMS onayı olmadığında oluyor normalde. Mesaj atmak istediğinizde hangi uyarı ile karşılaşıyorsunuz fotosunu atabilir misiniz?

hammus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Pad4pro-note10
Konular
1
SMS onayı olmadığında oluyor normalde. Mesaj atmak istediğinizde hangi uyarı ile karşılaşıyorsunuz fotosunu atabilir misiniz?

Bu şekilde görüntüleyebiliyorum profilini. Sen özel olarak mesaj atabilirsen ama oradan ulaşabilirim sanırım.

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    121,7 KB · Görüntüleme: 1
Üst Alt