Yardım mi note3 dondu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hagao46

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hamdi
Cihazım
xiaominote3
Konular
4
arkadaşlar merhaba cepport kvk güvencesiyle yaklaşık 5 ay önce aldığım mi note 3 telefonum bir kaç haftadır kısa süreli donma sorunu yaşıyordu, az önce telefonu elime aldığımda yine dondu, fakat yarım saat olmasına rağmen durumunda bir değişiklik olmadı. tuş kilidini ne parmak iziyle ne de desen ile açamadım , bununla birlikte ses tuşu ve açma kapama tuşu çalısıyor lakin donma sorunundan dolayı parmak ile herhangi bir işlem yapamadığımdan ne kapatabiliyorum nede yeniden başlatabiliyorum, sarja taktım şarj alıyo. ne yapmam gerekir ?, yardımcı olursanız sevinirim...

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
arkadaşlar merhaba cepport kvk güvencesiyle yaklaşık 5 ay önce aldığım mi note 3 telefonum bir kaç haftadır kısa süreli donma sorunu yaşıyordu, az önce telefonu elime aldığımda yine dondu, fakat yarım saat olmasına rağmen durumunda bir değişiklik olmadı. tuş kilidini ne parmak iziyle ne de desen ile açamadım , bununla birlikte ses tuşu ve açma kapama tuşu çalısıyor lakin donma sorunundan dolayı parmak ile herhangi bir işlem yapamadığımdan ne kapatabiliyorum nede yeniden başlatabiliyorum, sarja taktım şarj alıyo. ne yapmam gerekir ?, yardımcı olursanız sevinirim...
Kapatma tuşunu cihaz kapanincaya kadar basılı tutun. Cihaz otomatik yeniden başlayacak. Ekrandan işlem yapmanıza gerek kalmicak.

Oyla:

hagao46

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hamdi
Cihazım
xiaominote3
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tesekkür ederim, sorun çözüldü...

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt