Soru Mi note ve mi 8 kullanan arkadaslar yardim

suleymanbegic

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hürriyet mh
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
13
Merhaba mi 8 almayi dusunuyorum . Su anda mi note 3 kullabiyorum fakat mi 8 e almis olsam buna deger mi acaba? İki teelfonu da kullanan arkadaslarin deneyimlerinden faydalanarak bie yorum alabilir miyim? Mi 8 mi 8 pro yada pocophone f1 bu 3 unden biri olab

Siyar155

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şiyar
Cihazım
Xiaomi mi note3
Konular
28
Merhaba mi 8 almayi dusunuyorum . Su anda mi note 3 kullabiyorum fakat mi 8 e almis olsam buna deger mi acaba? İki teelfonu da kullanan arkadaslarin deneyimlerinden faydalanarak bie yorum alabilir miyim? Mi 8 mi 8 pro yada pocophone f1 bu 3 unden biri olab
Bir kere mi 8 pro yu eleyin çünkü mi 8 ile arasında 1600 TL ye yakın fark var arasındaki farklar 2 GB ram daha fazla ekranda parmak izi okuyucusu var ve arka kapaktaki saydam cam en büyük farkları bu bunun için bence o kadar para vermek mantıksız ben mi note 3 kullanıyorum arasında o kadar fark yok hadi 3 hafta önce olsa alın derdim çünkü bir türlü güncelleme gelmiyordu ama geldi ve telefon mi 8 ile bi işlemcisi iyi Rami aynı kamerası iyi tasarımı farklı he bu arada mi note 3 bütün oyunları açıyor sadece grafik işlemcisinin biraz düşük olduğundan fortnite i desteklemiyor ama yok ben fortnite seviyorum oynayicam diyorsanız konuşmama gerek yok gidip alın ve ve ama oynamiyacaksaniz tavsiye etmem yakında mi 9 çıkacak yani yaklaşık 6 ay sonra 855 ile bence onu alırsınız mi 8 i şimdi almanıza gerek yok

Oyla:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Mi 8 şuanda sorunsuz bir cihaz global olarak son güncellemeleri alıyor. Ben memnunum. Kamera ses ve ekran konusunda bir sorun yok ;)

Oyla:

suleymanbegic

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hürriyet mh
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
13
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anladim tesekkurler. Pocophone f1 icin dusuncesi olan yok mu acaba ? Hemen hemen ayni ozelliklee sanki? Arasinda sadece materyal farki mi var yoksa kamera vs de farkli mi?

Oyla:

Qwertytr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
12
Daha önce mi6 kullanmış biri olarak mi note3ten mi8e geçmeye değer, ayrıca poco F1 ve mi8 arasında baya kalite farkı var kesinlikle mi8 alınmalı, mavi rengi var bende çok güzel, mi note3ten 3ün üzerine 1000tlden fazla verip geçilmez ama mi note3ten üstüne 1000tl koyup alınıyorsa alınabilir

Oyla:

Siyar155

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şiyar
Cihazım
Xiaomi mi note3
Konular
28
Anladim tesekkurler. Pocophone f1 icin dusuncesi olan yok mu acaba ? Hemen hemen ayni ozelliklee sanki? Arasinda sadece materyal farki mi var yoksa kamera vs de farkli mi?
Size bir şey sormak istiyorum siz niye Xiaomi mi 8 almaya calisiyorsunizki yani Xiaomi mi note 3 unuzde sıkıntı fln. Mi var bence biraz daha bekleyip en son çıkan snapdragon 855 ile çıkan telefonu alın

Oyla:

suleymanbegic

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hürriyet mh
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
13
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ya ben telefondan inanilmaz memnunum acikcasi. İphone 7 plustan gectim buna. Mi 8 cok şık ve tam ekran oldugu icin birdr islemcisi daha iyi oldugu icin mi 8 mi alsam diyorum. Yani soyle soyleyim mi note 3 u 2 sene kullanabileceksem mi 8 4 sene gider gibi geliyor. Yani uygun bulmadigim surece almiyacam ama hani bir kaşintim var :) ama ben telefonumdan gercekten memnum.

Oyla:

Siyar155

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şiyar
Cihazım
Xiaomi mi note3
Konular
28
Ya ben telefondan inanilmaz memnunum acikcasi. İphone 7 plustan gectim buna. Mi 8 cok şık ve tam ekran oldugu icin birdr islemcisi daha iyi oldugu icin mi 8 mi alsam diyorum. Yani soyle soyleyim mi note 3 u 2 sene kullanabileceksem mi 8 4 sene gider gibi geliyor. Yani uygun bulmadigim surece almiyacam ama hani bir kaşintim var :) ama ben telefonumdan gercekten memnum.
Anladım sizi şimdi şunu söyleyeyim ki mi note 3 u 2018 de aldıysanız 2022 ye kadar rahat kullanacaksanız mi 8 ise 2019 da alsanız onunda 2023 e kadar rahat kullanırsınız yani telefonun arasında yıl olarak fazla fark yok ama yani 6 ay sonra yeni telefon çıkacak şimdi siz mi 8 alsanız mi 9 çıkınca mi 9 u isteyeceksiniz eğer durumunuz iyiyse mi 8 e geçin ama ortqysa bence bekleyin mi 9 u alırsınız hem 5g destekli olacak diyorlar buda ileriki yıllarda yeni telefon alma nedeni olacak gibi

Oyla:

Brave3535

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Baha
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
7
Bence Mi 8 almaya değer