Mi note Türkçeleştirme

fucksezer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Konular
11
Arkadaşlar 1 aydır beklediğim telefonum geldi bugün fakat türkçeleştirmeyi bulamadım birde sizler kadar bilgili değilim pek rom kurma falan nedir onu bile bilemiyorum bana yardım edebilice birileri varmıdır bu telefonu kullanılabilecek hale getirmeme yardım edermisiniz?

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
fucksezer' Alıntı:
Arkadaşlar 1 aydır beklediğim telefonum geldi bugün fakat türkçeleştirmeyi bulamadım birde sizler kadar bilgili değilim pek rom kurma falan nedir onu bile bilemiyorum bana yardım edebilice birileri varmıdır bu telefonu kullanılabilecek hale getirmeme yardım edermisiniz?

@fucksezer Redmi Note 4G mi?
Aşağıdaki Romu incele. Uygunsa bunu Yükle.
http://www.needrom.com/download/miui-v6-6-4-1-0-stable/

kkartal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kartal
Konular
3
Arkadaşlar mi note telefon edindim ve telefonu türkçeleştirmek istiyorum.. android e çok yabancıyım.(daha önce ios kullanıcısıydım.) türkçeleştirebilirmiyim? eğer forumda resimli yada basit olarak anlatılan bir başlık varmı? bir de son olarak google play store nasıl ekleyebilirim.

catlax66

ihsan
Onursal Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ihsan
Cihazım
Mi6
Konular
25
kkartal' Alıntı:
Arkadaşlar mi note telefon edindim ve telefonu türkçeleştirmek istiyorum.. android e çok yabancıyım.(daha önce ios kullanıcısıydım.) türkçeleştirebilirmiyim? eğer forumda resimli yada basit olarak anlatılan bir başlık varmı? bir de son olarak google play store nasıl ekleyebilirim.

bunu indirip güncelleyiciyle kurmalısınız. http://htcfanboys.com/download/acid/?action=list&folder=80690

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
kkartal' Alıntı:

http://xiaomi.eu/community/threads/5-5-22.27610/

Hocam yukarıda yer alan bağlantıdan cihazınız için uygun olan romu indirip telefonunuza kopyalayın. Kopyaladıktan sonra telefonunuzdaki updater uygulamasına girin. Sağ üst köşedeki üç noktaya tıklayın. Select update package seçeneğini işaretleyin ve kopyalamış olduğunuz rom dosyasını seçin. Yüklemenin tamamlanmasını bekleyin ve bittiğinde telefonu yeniden başlatın. Telefonunuza türkçe seçeneği ve google uygulamaları gelecektir. (Eğer yükleme sonrası .... durduruldu vb. benzeri hatalar alırsanız telefonu sıfırlamanız gerekecektir. Yeniden yazarsanız illgili arkadaşlarımız yardımcı olmaya çalışacaklardır.)

kkartal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kartal
Konular
3
Cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar..Sayenizde hallettim. bu telefon için olmassa olaz dediğiniz bir şeyler varmı? uygulama , vs..

55_sms

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
mi8 lite
Konular
9
kkartal' Alıntı:
Cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar..Sayenizde hallettim. bu telefon için olmassa olaz dediğiniz bir şeyler varmı? uygulama , vs..

arkadaşım telefonun mi note doğrumu. bende de mi note var. ancak türkçe yapamadım. update sayfasındaki şu üç noktayı bi bulamadım. bende yok. sen nasıl yaptın bi zahmen açıklar mısın. extra bi ayarmı yapılması lazım. 

http://i.hizliresim.com/mPoDgV.png

Üst Alt