mi note pro twrp üzerinden global rom yükleyince brick oluyor

snoxgamf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ben
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
8

snoxgamf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ben
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
8
Twrp kısmında bağla yazan yere girip MTP'yi etkinleştire dokunduğunuzda olur.

ronaldokinq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Letv x500
Konular
1
twrpnin 3.0.0 sürümünü buldum oradan yüklemeyi denedim yine aynı hata sanırım yazılımla alakalı birde nedense yüklüyorum daha sonra giremiyorum tekrar twrp ye sanki twrp yi siliyor

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
twrpnin 3.0.0 sürümünü buldum oradan yüklemeyi denedim yine aynı hata sanırım yazılımla alakalı birde nedense yüklüyorum daha sonra giremiyorum tekrar twrp ye sanki twrp yi siliyor
tek bir sorun yok yaptıgın işlemlerde garip bir durum istersen burdan ücretli yardım al halletsinler baya karışmış senin iş

ronaldokinq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Letv x500
Konular
1
tek bir sorun yok yaptıgın işlemlerde garip bir durum istersen burdan ücretli yardım al halletsinler baya karışmış senin iş
şuanda herşeyi dahili hafıza dahil silip denedim bakalım açılacakmı hata vermedi

K@TiP

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Katip
Cihazım
Mi Note Pro
Konular
3
Aynı sorunu bende yaşıyorum, bugün xiaomi.eu dan indirdiğim mi note pro romunu twrp ile yüklemeye çalışınca kendi kendine kapattı ve mi.com ekranından öteye telefon geçmiyor ve kendini kapatıyor, offical romları yükledim fastboot modunda ama yine aynı hatayı veriyor ve telefon hep mi.com ekranında kalıyor. var mı bununla ilgili çözümü olan?

ronaldokinq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Letv x500
Konular
1
Aynı sorunu bende yaşıyorum, bugün xiaomi.eu dan indirdiğim mi note pro romunu twrp ile yüklemeye çalışınca kendi kendine kapattı ve mi.com ekranından öteye telefon geçmiyor ve kendini kapatıyor, offical romları yükledim fastboot modunda ama yine aynı hatayı veriyor ve telefon hep mi.com ekranında kalıyor. var mı bununla ilgili çözümü olan?
ben stableye girip oradan 8.2 yi yükledim ayrıca kendi yüklediğim twrp yide veriyorum umarım seninde problemin çözülür
twrp:
buda yüklediğim sürüm:

K@TiP

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Katip
Cihazım
Mi Note Pro
Konular
3
ben stableye girip oradan 8.2 yi yükledim ayrıca kendi yüklediğim twrp yide veriyorum umarım seninde problemin çözülür
twrp:
buda yüklediğim sürüm:
Peki bu twrp yi nasıl yükleyebilirim (: telefon sadece fastboot da açılıyor.
[doublepost=1511630674,1511630615][/doublepost]Ayrıca twrp ile bu imajı telefonun hafızaya nasıl atacağım? telefon açılmıyor fastboot dışında.

Üst Alt