mi note pro twrp üzerinden global rom yükleyince brick oluyor

ronaldokinq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Letv x500
Konular
1
Arkadaşlar başlıktata yazdığı gibi xiaomi eu diye bir site var biliyorsunuz global rom paylaşıyor oradan indirdiğim miui 9 romunu twrp üzerinden yüklemeye çalışınca boot etmiyor acaba yüklerkenmi bir hata yapıyorum acil yardım edin lütfen telefondaki bütün herşeyim silindi üstüne defalarca mi flashtan flashlamak zorunda kaldım miui 8.5 sürümündede aynı şey oluyor yüklüyorum daha sonra 3 5 saniye mi logosu geliyor sonra tekrar geliyor bootloop deniyordu sanırım nerede hata yapıyorum

snoxgamf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ben
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
8
Flash tool için olanı mı yoksa recovery için olanı mı indirmiştin?Flash tool ile de deneyebilirsin flash tool romu burada yer alıyor.Nasıl yapıldığı ise Rehber - MI Flash Tool İle FastBoot ROM Kurulumu burada yer alıyor.

ronaldokinq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Letv x500
Konular
1
Flash tool için olanı mı yoksa recovery için olanı mı indirmiştin?Flash tool ile de deneyebilirsin flash tool romu burada yer alıyor.Nasıl yapıldığı ise Rehber - MI Flash Tool İle FastBoot ROM Kurulumu burada yer alıyor.
benim indirdiğim rom orjinal değil global rom xiaomi eu varya oradan miui roms a girdim oradan mi note pro için olanı indirdim normal romda türkçe dil desteği yok
buradan indirdim

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
twrp sürümüyle alakası olabilir mi diyecem ama yoktur galiba. bl kilidi felan kapanıyor olmasın

ronaldokinq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Letv x500
Konular
1
twrp sürümüyle alakası olabilir mi diyecem ama yoktur galiba. bl kilidi felan kapanıyor olmasın
yükledikten sonra bootloader kilitleniyor ama twrp felan silinmiyor bu arada twrp sürümü 2.8.6.0 twrp nin daha yeni sürümünü bulamadım nette

ronaldokinq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Letv x500
Konular
1
kilidi açıkmıydı eu romu flashlarken
evet açıktı kilitlenmesi normalmiş yabancı forumlarda okudum ama nedense benim yazılım hiç açılmıyor bu arada yüklenirken arada üst üste 2 kere hata veriyor aynı buradaki ssteki gibi

Son düzenleme:

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
evet açıktı kilitlenmesi normalmiş yabancı forumlarda okudum ama nedense benim yazılım hiç açılmıyor bu arada yüklenirken arada üst üste 2 kere hata veriyor aynı buradaki ssteki gibi
o hatayı ilk rom kurarken verir ama romu kurmadan önce format - yes işlemini yaptın ve full wipe yaptın mı dahili hafızada dahil silseydin

ronaldokinq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Letv x500
Konular
1
o hatayı ilk rom kurarken verir ama romu kurmadan önce format - yes işlemini yaptın ve full wipe yaptın mı dahili hafızada dahil silseydin
şimdi deniyecemde dahili hafızayı silersem romu kuramamki kurup öyle silsem olurmu

Üst Alt