Soru Mi note pro ısınma sorunu ne halde?

AczSultan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Nokia X1-01
Konular
2
Sorun çözüldü mü? Aldığımın illk 1-2 ayı oyun oynar sonra film video falan izlerim. Film izlerken de ısınıyor mu? Alınabilir telefon mu? -lerini +larını yazarsanız sevinirim.

koraygundogdu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
KORAY
Cihazım
note pro
Konular
9
Cihazın artısı donanım olarak iyi olması bnde sizin gibi ikilemdeydim alıp almama arasında bunda ısınma pek olmuyor cnku işlemci versiyonu 2.0 eski bir snapdragon çipi yok yani. Bana göre tek eksisi pilin hızlı bitmesi onun dışında her açıdan olumlu bir cihaz.

Oyla:

AczSultan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Nokia X1-01
Konular
2
Cihazın artısı donanım olarak iyi olması bnde sizin gibi ikilemdeydim alıp almama arasında bunda ısınma pek olmuyor cnku işlemci versiyonu 2.0 eski bir snapdragon çipi yok yani. Bana göre tek eksisi pilin hızlı bitmesi onun dışında her açıdan olumlu bir cihaz.

Yani diyorsunuz ki telefon çok ısınmıyor. Alınabilecek bir şey. Uzun süreli kullanımda genelde sadece nete girip video izleyeceğim zaman ısınma olmaz?

Telefon ısınınca hızını çok düşürüyor mu?

Oyla:

koraygundogdu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
KORAY
Cihazım
note pro
Konular
9
Yok hocam ben senden daha detayci biriyim inan bana pişman olmadm. Hızınin dustugune hiç şahit olmadim

Oyla:

casshern

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlut
Cihazım
Mi Note Pro
Konular
6
Hocam telefon kolay kolay isinmiyor ve sorun istemiyorsanız stabil surum kullanacaksiniz developerde bazen tutarsızlıklar olup isinmalar olabiliyor ama stabilde sorun yok bataryanin fazla gitmesini de istiyorsanız çözünürlüğü dusururseniz bayağı uzun sure gider pişman olmazsiniz parasının karşılığını fazlasıyla veriyor

MI NOTE Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt