Yardım Mİ Note Pro Bootloader Kilit Açma Yardımı

'Mi Note Pro' forumunda adem271980 tarafından 7 Haziran 2018 tarihinde açılan konu

1. Tapatalk kullanıcılarının sitemize erişiminde sorun yaşaması durumunda sitemize tarayıcı üzerinden girerek gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmesi gerekmektedir.
  1. Mİ NOTE PRO cıhazımda su anda mıuı 9 9. 2.3 surumu yuklu ve bootlader kılıdı kapalı
    ootlader kılıdını naptıysam açamadım

telefondan gelısmıs ayarlardan usb debug ve kılıt açma yı aktıf ettım ama hala açılmıyor

asıl sorun sanırım mı unlock status bolumundekı gelısmıs ayarlarda olan

account kısmı aktıf olmuyor

resımde de goruldugu uzere add account devıce kısmına tıkladığımda resımdekı hatayı verıyor

turkce custom rom yüklemem ıcın bootlader kılıdını açmam gerekır onuda naptıysam açamadım

Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...[​IMG]

2. Kesin çözümü bulunmayan, sebebi bilinmeyen, genellikle server kaynaklı olduğu söylenen bir hata, bazıları sürüm düşürerek, mi hesap kaldırıp ekleyerek, farklı mi hesaplarla deneyerek çözmeye çalışmışlar.

Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

ozgrcvdr bunu beğendi.
  3. Eski sürüme birkaç farklı sürüm denedim

Eski sürümlerde bootl ortadan kalkıyor
    Ama bu sefer de telefona PC den hiç bir şekilde bağlantı kuramıyorum
    Sadece fadtbootda bağlantı kuruyorum twrp kuruyorum fastbootdan

Twrp den açınca PC den bağlanıp zıplıyor custom rom dosyası atamıyorum
    Sanki telefonun USB girişi devre dışı.kaliyor eski surumde

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...