Yardım Mi note Güncelleştirme Sorunu

hsnkks

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
mi note
Konular
2
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 1 yıldır kullandığım mi note cihazına güncelleştirme alamıyorum ve yükleyemiyorum uzun süredir.

Şuan da mevcut olan sürüm 4.4.4 kit kat tabanlı, xiaomi.eu 5.12.11 geliştirici sürümü (miui7).

Android 6 tabanlı miui 8 romu nasıl yukleyebilirim acaba? Eskiden romları telefon hafızasına atarak güncelleştirici uygulaması ya da recovery mode ile kurabiliyordum. Artık bu şekilde yüklemeye izin vermiyor. Yardımlarınızı bekliyorum. Kısa bir iş ise uzaktan bağlanarakta cozebiliriz.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Cihazınızı tanımıyorum, bu yüzden net cevap veremem. 4.4.4 tabanından 6 tabanına geçerken bazı kıstasları yerine getirmek gerekebilir. Global foruma girip (en.miui.com) download bölümünden cihazınızı seçin ve en son Kitkat sürümünü indirip yükleyin. Sonra ya güncelleme uygulamasını açıp kontrol edin ve güncelleme bulursa onu yükleyin, yada ilk Marshmallow sürümünü indirip yükleyin. Buradaki amaç partisyonları Marshmallow için uygun hale getirmektir. Genelde son sürümde herşey hazırlanmış olur ve yeni Android versiyonun ilk sürümü ile bu partisyonlar yazılır. Daha sonra hazır olan bu partisyonlara istediğiniz Marshmallow romunu yükleyebilirsiniz.

MI PAD 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

hsnkks

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
mi note
Konular
2
Teşekkür ederim bu şekilde düşünmemiştim bunu deniyorum şimdi. Son durumu buradan iletirim .

Oyla:

hsnkks

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
mi note
Konular
2
Aynen soylediginiz gibi halloldu. kitkat icin verilen son guncellemeyi yukledim. Ardından marshmellow un ilk guncellemesi sırasında hata vermeden gecis yapıldı. Tesekkurler tekrardan

Oyla:

uygun20

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi note LTE
Meslek
anestezi
Konular
14
Merhaba, cihazin performansi nasil oldu acaba cok fark varmi android 4.4 den. Benim cihazda mi note android surumu 4.4 ve miui 7 var guncellemeler gelmiyor

Aynen soylediginiz gibi halloldu. kitkat icin verilen son guncellemeyi yukledim. Ardından marshmellow un ilk guncellemesi sırasında hata vermeden gecis yapıldı. Tesekkurler tekrardan

Oyla:

uygun20

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi note LTE
Meslek
anestezi
Konular
14
Cihazınızı tanımıyorum, bu yüzden net cevap veremem. 4.4.4 tabanından 6 tabanına geçerken bazı kıstasları yerine getirmek gerekebilir. Global foruma girip (en.miui.com) download bölümünden cihazınızı seçin ve en son Kitkat sürümünü indirip yükleyin. Sonra ya güncelleme uygulamasını açıp kontrol edin ve güncelleme bulursa onu yükleyin, yada ilk Marshmallow sürümünü indirip yükleyin. Buradaki amaç partisyonları Marshmallow için uygun hale getirmektir. Genelde son sürümde herşey hazırlanmış olur ve yeni Android versiyonun ilk sürümü ile bu partisyonlar yazılır. Daha sonra hazır olan bu partisyonlara istediğiniz Marshmallow romunu yükleyebilirsiniz.

MI PAD 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hocam, buradaki yazdıgınızı anladım ama mi note için kitkatın son güncellemesini bulamadım. yardımcı olabilirmisiniz bana link yollarmısınız lütfen.

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Neredeyse 5 ay öncesindeki bir mesaj hocam. Üstünden kaç güncelleme geçmiş. Rom sayfasında halen durduğunu sanmıyorum. Elinde olan bir arkadaş yada Google bu konuda yardımcı olabilir belki.

Sent from my Mi Note 2 using Tapatalk

Oyla:
Üst Alt