Soru Mi Note 3 Yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

stdemirci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
2
Arkadaşlar merhaba birkaç sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim.

Miui Türkiye Yerel Satış Noktası herhangi biyerden mi note 3 alacağım. Cepport uzak oldugu için oraya gidemiyorum. Burdan alacagım telefon yine aynı şekilde cepporttakiler gibi garantlili vs herseyı oraya mı bağlıdır. Yani bu yerel satıcalar cepporttan mı alıp satmaktadır. Yada bayilik mi almaktadır. Herhangi bi sorun oldugunda cepportla mı iletişime gececegım yoksa aldıgım yerle mi.

Yerel satış noktasından alacagım telefonda imeiler kayıtlımıdır.Herhangi bir imei silinme kapanma durumu varmıdır. ( Telefona ayda bir recovery format atan biriyim kesinlikle onada yaparım. )

Telefon orjinal roomla mı gelmektedir. Yoksa ithalatcı ayar çekip telefonu öyle mi satıyor. Güncelleme yayınlandıgında otomatik almaktamıdır yoksa biz mi atıyoruz guncellemeyı.

Şimdiden teşekkürler.

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Arkadaşlar merhaba birkaç sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim.

Miui Türkiye Yerel Satış Noktası herhangi biyerden mi note 3 alacağım. Cepport uzak oldugu için oraya gidemiyorum. Burdan alacagım telefon yine aynı şekilde cepporttakiler gibi garantlili vs herseyı oraya mı bağlıdır. Yani bu yerel satıcalar cepporttan mı alıp satmaktadır. Yada bayilik mi almaktadır. Herhangi bi sorun oldugunda cepportla mı iletişime gececegım yoksa aldıgım yerle mi.

Yerel satış noktasından alacagım telefonda imeiler kayıtlımıdır.Herhangi bir imei silinme kapanma durumu varmıdır. ( Telefona ayda bir recovery format atan biriyim kesinlikle onada yaparım. )

Telefon orjinal roomla mı gelmektedir. Yoksa ithalatcı ayar çekip telefonu öyle mi satıyor. Güncelleme yayınlandıgında otomatik almaktamıdır yoksa biz mi atıyoruz guncellemeyı.

Şimdiden teşekkürler.

Eğer cepport size uzak ise gittigidiyor üzerinden cepport mağazasından telefonu internet üzeri alın kafanız rahat olsun. O zaman muhatabınız garantiye bakan firmanız vs cepport olur rahatça hareket etmiş olursunuz. Yerel satıcılar kimden alıyor bilmiyorum ama cepport ile anlaşmalı bir satış söz konusu değil. Cepporttan alıp satıyorlar galiba. Dediğim gibi yapın bu konuda kafanız rahat olsun, kimseyle muhatap olmamış olun. Ayrıca cepporttan direkt almak her zaman daha ucuz fiyat demektir bunu da unutmayın :)

Cepporttan alırsanız imeileri resmi kayıtlı olur herhangi bir sorun yaşamazsınız. İmei kapanmaz ve silinmez.

Eğer telefon global sürümse orjinal rom ile gelir. Global sürüm değil ise global rom atılıp gönderilir.
Güncellemeler otomatik gelir siz sadece indirirsiniz telefon kendisi kurar :)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Gerçekten Miui Türkiye satış noktası ise ürünleri Cepport'tan temin ediyordur ve Cepport'un güvencesi altındadır.

MIUI Türkiye satış noktalarını burada bulabilirsiniz:

MIUI Türkiye Yerel Satış Noktaları

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Son düzenleme:
Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Mesela Tuzladaki Özcan iletişim Yerel satış noktası.
Evet hocam. Tuzla Özcan iletişim MIUI Türkiye satış noktası. Satın alacağınız cihazın üzerinde MIUI Türkiye etiketi olmasına dikkat edin. Yaşayabileceğiniz her hangi bir sorunda Özcan iletişimle, cepport ile ya da bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt