Soru Mi note 3 telefonumdan garanti belgesi çıkmadı.

muratmert41

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
mi note 3
Konular
13
İki gün önce hepsiburada dan cepport adlı satıcıdan sipariş verdiğim mi note 3 telefonu bugün açtığımda içinden garanti belgesi çıkımadı. Onun dışında ne telefonda ne de imei vb. sorun yok. ne yapmalıyım ?

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
İki gün önce hepsiburada dan cepport adlı satıcıdan sipariş verdiğim mi note 3 telefonu bugün açtığımda içinden garanti belgesi çıkımadı. Onun dışında ne telefonda ne de imei vb. sorun yok. ne yapmalıyım ?
Garanti belgesi çıkmasa da sorun yok hocam. Fatura elinizdeyse seve seve yaparlar hangi garanti olduğunu biliyorsanız tabi. Cepport ise delta servistir büyük ihtimal sistemde IMEI üzerine kayıtlı oluyor zaten. İçiniz rahat etmeyecek ise Hepsiburada ile iletişime geçebilirsiniz. 14 gün içinde cayma hakkınızı kullanabilirsiniz

Miui.AM Mi 5S 8.1.20 Global Beta

Oyla:

muratmert41

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
mi note 3
Konular
13
Garanti belgesi çıkmasa da sorun yok hocam. Fatura elinizdeyse seve seve yaparlar hangi garanti olduğunu biliyorsanız tabi. Cepport ise delta servistir büyük ihtimal sistemde IMEI üzerine kayıtlı oluyor zaten. İçiniz rahat etmeyecek ise Hepsiburada ile iletişime geçebilirsiniz. 14 gün içinde cayma hakkınızı kullanabilirsiniz

hocam ne olur ne olmaz diye fatura üzerindeki satıcıyı arayıp sorayım mı ne dersiniz ?

Oyla:

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
hocam ne olur ne olmaz diye fatura üzerindeki satıcıyı arayıp sorayım mı ne dersiniz ?
Olur hocam sorgulama yapabilirsiniz aldım belgesi yok sizde kayıtlımı cihazım diye durumu anlatın yoksa da değişim isteyin

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
üzerinden IMEI numaranızla sorgulayabilirsiniz. Sorgu sonucunda cihazınız garantili çıkarsa sorun yoktur. Cepport müşteri hizmetlerine ise 0850 346 24 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Oyla:

muratmert41

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
mi note 3
Konular
13
Olur hocam sorgulama yapabilirsiniz aldım belgesi yok sizde kayıtlımı cihazım diye durumu anlatın yoksa da değişim isteyin

tamamdır hocam aradım göndereceklermiş. Birde kutu içeriğinden kılıf çıktı ama ekran koruyucu çıkmadı ne düşünüyorsunuz ?
[doublepost=1516980112,1516980096][/doublepost]
tamamdır hocam aradım göndereceklermiş. Birde kutu içeriğinden kılıf çıktı ama ekran koruyucu çıkmadı ne düşünüyorsunuz ?
tamamdır hocam aradım göndereceklermiş.

Oyla:

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
[doublepost=1516980112,1516980096][/doublepost]
tamamdır hocam aradım göndereceklermiş.
Bana hiç birşey göndermemişlerdi. Stoğa göre değişebiliyor sıkıntı etmeyiniz

Mi 5S Epicrom Global Beta 8.1.18

Oyla:
Üst Alt