Yardım mi note 3 telefonum kendı kendıne sıfre degısmış

NEFİR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
NEFİR
Cihazım
Mİ NOTE 3
Konular
2
selamlar sabaha kalktıgımda telefonu elıme aldım pin olan şifrem parola olmuştu ne denedıysem olmadı sıfırlamk ıstemıyorum ailevi dosylarım var 40 gb yakın napabilirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Sanırım ekran kilidinden bahsediyoruz?daha önce rakam girip açarken şimdi desen mi istiyor?kendimi zorladım bu şekilde anladım.Hocam evde olan biri şaka yapmış olabilir.pin kendi kendine değişmez

Oyla:

NEFİR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
NEFİR
Cihazım
Mİ NOTE 3
Konular
2
evde kımse yoktu gece 12 de koymustum gece 3 gıbı de kalktım telefonu alayım dedım baktım parola ıstıyor ama benım ekran kılıdım pindi mıi cloud mı hesabı sıfrelerımın hepsını denedım hıc bırı olmadı nasıl acabılırım şifreyı unuttuysan sıfırlayın dıyor ama dosylarım var ıcınde sıfırlamadan bır cozum bulabılecek var mı

Oyla:

faysaLTaran

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Faysal
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
evde kımse yoktu gece 12 de koymustum gece 3 gıbı de kalktım telefonu alayım dedım baktım parola ıstıyor ama benım ekran kılıdım pindi mıi cloud mı hesabı sıfrelerımın hepsını denedım hıc bırı olmadı nasıl acabılırım şifreyı unuttuysan sıfırlayın dıyor ama dosylarım var ıcınde sıfırlamadan bır cozum bulabılecek var mı

cihazda root vb işlemi yapmış mıydınız? fidye virüsü tarzında birşey bulaşmış olmasın?

Oyla:

NEFİR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
NEFİR
Cihazım
Mİ NOTE 3
Konular
2
cihazda root vb işlemi yapmış mıydınız? fidye virüsü tarzında birşey bulaşmış olmasın?
hıc bır sey yapmadım sarjı yoktu kapattım sarja koydum gece 12 de yattım 3 de kalktım telefonu alım dedım alarm kuruluydu işe gıdıcektım acayım dedım parola ıstıyor bende parmak ızımı denedım gene olmadı anlamadım gittti asla da sıfırlayamam vefat etmış ablamın fotografları var ıcınde nolur yardım edın
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Nolursunuz yardım edın
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Nolursunuz yardım edın

Oyla:
Üst Alt