Yardım Mi Note 3 Telefonum Açılmıyor

martelersin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ee
Cihazım
Note3
Konular
6
arkadaslar dün telefonu pc den sarja takılı bıraktım sarj aletim ofiste kalmıştı. sabah telefonu acmak istedigimde acamadım.
telefonda arıza mı var yoksa sarj olmadı anlayamadım.
tekrar sarja taktım pcden sag üstteki beyaz ışık yanıp sönüyor. ekranda pil işareti yanıp sönen bi şekilde gösteriyor. bu telefonun tam sarj oldugunu mu gösterir
sizce ne yapabilirim?

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
3.11. Acil Yardım, Pls, Lütfen Bakın, Help vb. şeklide başlık açılması yasaktır.
Başlığınız kurallara uygun şekilde düzenlendi. Konunuz ilgili bölüme taşındı.

Bilgisayar USB portları cihazın istediği şarj akımını veremediğinden, şarj olmamış olabilir. Hatta bitmiş bile olabilir. Yanıp sönen pil işareti de uyumsuz akımdan dolayı uyarı olabilir. Orjinal şarj aletiniz ile bir süre şarjda bırakın, sonra yeniden deneyin. Umarım açılır.

Oyla:

martelersin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ee
Cihazım
Note3
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3.11. Acil Yardım, Pls, Lütfen Bakın, Help vb. şeklide başlık açılması yasaktır.
Başlığınız kurallara uygun şekilde düzenlendi. Konunuz ilgili bölüme taşındı.

Bilgisayar USB portları cihazın istediği şarj akımını veremediğinden, şarj olmamış olabilir. Hatta bitmiş bile olabilir. Yanıp sönen pil işareti de uyumsuz akımdan dolayı uyarı olabilir. Orjinal şarj aletiniz ile bir süre şarjda bırakın, sonra yeniden deneyin. Umarım açılır.
tesekkürler. sarjı bitmiş, orjinal sarj aleti bulunca halloldu. anlamadıgım tek sey arada pcden sarj ediyordum sıkıntı yoktu. ilk defa sarj olmadı.

Oyla:

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Cihazınızın açılması sevindirdi. Ancak PC'den şarj etmeyi mecbur kalmadıkça önermem. İyi forumlar.

Oyla:
Üst Alt