Gcam Mi Note 3 MiUI12 c2Api fix ve Gcam 7.3 yükleme

murphy adam

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Aksoy
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Merhaba arkadaşlar, geçenlerde telefonuma miui12 yükledim ve gcam arayışına girdim, güzel bir fix ve gcam buldum sizinle paylaşmak istedim.

(Bu sürümde Arcore da aktif ediyorsunuz, arcore sanal gerçeklik oluyor kısaca kamerada)

Dosyalar yukarıda, sırasıyla:
-Twrp recovery modda istediğiniz fixi yükleyin,
- i yükleyin.

Uygulamayı denedim ve kullandığım en iyi gcam diyebilirim, error ve bug ile karşılaşmadım hiç.
Umarım siz de beğenirsiniz.
Elimden geldiğince yeni fix ve uygun gcamleri güncellemeye çalışıcam.

Hocam kullandığınız rom nedir? Yukarıda Miui 12 yükledim demişsiniz ama aynı zamanda miroom 20.6.18 yüklü bende demişsiniz. miroom 20.6.18 miui 11 temelli değil mi?

erdnj

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdinç
Cihazım
Mi Note 3
Konular
1
Hocam kullandığınız rom nedir? Yukarıda Miui 12 yükledim demişsiniz ama aynı zamanda miroom 20.6.18 yüklü bende demişsiniz. miroom 20.6.18 miui 11 temelli değil mi?
Hayır MiUi12 temelli

hasanakcasu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Arkadaşlar seçtiğiniz fotonun görünmeme sebebi telefonunuzda Google'ın fotoğraflar uygulaması olmamasından kaynaklanıyor. Gcam içindeki ayarlarda 3. Parti galeri kullan seçeneğini açarsanız sorun yaşamazsınız.

murphy adam

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Aksoy
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Selamlar. Arkadaşlar rom ve gcam kusursuz çalışırken accelerometer sensör çalışmamaya başladı. Herhangi bir değişiklik yapmadım. Yaşayan var mı? Muhtemelen persist dosyası bozuldu. Persist dosyası paylaşır mısınız? Persist flashlamadan bi çözümü var mı?

Üst Alt