Yardım Mi Note 3 Miui 10 Global Beta Güncellemesi

LegalWeed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi9T
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Merhaba arkadaşlar geçen hafta yani 9.11.18 tarihinde global betayı miui downloadstan indirdim ve kurdum bütün her şey sıfırlandı. Bugün de güncelleme geldi telefon üzerinden güncelleyiciden güncelleme yaparsam telefondaki verilerim silinir mi ya da başka bir sıkıntı olur mu ? Yardımlarını bekliyorum

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular
33
Var. Android 7 de nasıl aktiflestirdiyseniz 8'de de aynısını yapmanız yeterli.
Malesef olmadı hocam kamera hata verdi çalışmadı Android 8 de

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Mugrab

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mugrab
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Öğretmen
Konular
27
Tamam hocam twrp uçmuş şimdi tekrardan Android 8 için uyumlu olan recovery yi kurup magic root atıp api 2 zipi yükleyip deneyeceğim sonucu buraya yazarım

Hocam mrb bu dediklerinizi ne zamandir yapmak istiyorum ama bir türlü yapamadim ?? Daha doğrusu adam akıllı bir anlatım bulamadim formlarda. Herkes twrp yükle diyor ama nedir nasıl yüklenir nerden temin edilir gibisinden birsey söyleyen yok. Siz daha önce bunları yapmissiniz rica etsem bu konuda yardimci olur musunuz ? Google kamera yüklemek istiyorum ne zamandir bir türlü kuramadim.

Oyla:

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular
33
Hocam mrb bu dediklerinizi ne zamandir yapmak istiyorum ama bir türlü yapamadim ?? Daha doğrusu adam akıllı bir anlatım bulamadim formlarda. Herkes twrp yükle diyor ama nedir nasıl yüklenir nerden temin edilir gibisinden birsey söyleyen yok. Siz daha önce bunları yapmissiniz rica etsem bu konuda yardimci olur musunuz ? Google kamera yüklemek istiyorum ne zamandir bir türlü kuramadim.
Hocam tek tek anlatım yapacağım konu açacağım

Oyla:

Mugrab

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mugrab
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Öğretmen
Konular
27
Oyla:

gorkem2707

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gorkem
Cihazım
Mi Note 3
Konular
1
Anlasılan global sürüm gelmeyecek bizim telefonlara beklemenin bir faydası yok agustos sonunda beri global güncelleme gelecek diye beklemekten harap olduk

Oyla:

firarist2001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Android 7.1
Cihazım
Mi Not3
Konular
2
Anlasılan global sürüm gelmeyecek bizim telefonlara beklemenin bir faydası yok agustos sonunda beri global güncelleme gelecek diye beklemekten harap olduk
Bende aynı düşüncedeyim. Gelecek diye duyuruyorlar ama gelen birşey yok. Hani bi duyuru yapıldıktan sonra 1 ay içinde dağıtım yapılması gerekiyor diye düşünüyorum. Alırken güncellemelerin düzenli geldiği yorumlarını okumuştum ama hiçte öyle olmadı..

Oyla:

gorkem2707

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gorkem
Cihazım
Mi Note 3
Konular
1
Bende aynı düşüncedeyim. Gelecek diye duyuruyorlar ama gelen birşey yok. Hani bi duyuru yapıldıktan sonra 1 ay içinde dağıtım yapılması gerekiyor diye düşünüyorum. Alırken güncellemelerin düzenli geldiği yorumlarını okumuştum ama hiçte öyle olmadı..
Arkadasımda redmi 4x var ona bugun geldi miui 10 guncellemesi bizde hala yok normal kendi programlarında duzeltme guncellemeleri geliyor fakat miui 10 gelmiyor gelmeyecekte anladığım kadarıyla

Oyla:
Üst Alt