Rehber Mi Note 3 İçin Herşey = Xiaomi.EU V12.0.1.0 Pie Rom Yükleme & Bootloader Kilidi & TWRP-Kolay Kurulum & Ahize Ses Yükseltme & Merkezi Saat

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
normal görüşmelerde ahizeden sen geliyor. hoparlöre aldığımda ise sadece alttan çıkıyor ses. rom atmadan evvel de sorunsuz çalışıyordu.
Yani demek istediğim aradın aradığın gibi ses hoparlerden geliyor. Aşağıdan hoparlör düğmesine basınca dışarı vermesi gerekirken ahizeden mi veriyor. Yoksa ahizeden hiçmi ses gelmiyor.

Relaxis89

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Relaxia
Cihazım
Mi note 3
Konular
1
yok hocam aradığım zaman ses direk ahizeden geliyor telefon görüşmelerimi normal şekilde sorunsuz yapıyorum. konuşurken hoparlöre de alıyorum orada da sorun yaşamıyorum. fakat herhangi bir müzik,video vs açınca sadece hoparlörden çıkıyor ses.

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
yok hocam aradığım zaman ses direk ahizeden geliyor telefon görüşmelerimi normal şekilde sorunsuz yapıyorum. konuşurken hoparlöre de alıyorum orada da sorun yaşamıyorum. fakat herhangi bir müzik,video vs açınca sadece hoparlörden çıkıyor ses.
Stereo çalışmıyor yani. Ben aramalarda sıkıntı var diye anladım.

Relaxis89

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Relaxia
Cihazım
Mi note 3
Konular
1
Şimdi bende test ettim. Acaba romda mı sıkıntı var diye Bendeki çalışıyor stereo olarak.
hocam sorun olsa daha önceden anlardınız çünkü kendini belli ediyor. benim anlamadığım stock rom bile denedim fayda etmiyor.

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
hocam sorun olsa daha önceden anlardınız çünkü kendini belli ediyor. benim anlamadığım stock rom bile denedim fayda etmiyor.
Ses arttırma resimlerindeki işaretlediğim ayarları yapın. Belki yazılım kurulumunda bir sıkıntı vardır. (Eskiden ahize sesi 84 geliyordu. Artık 74 geliyor örnek olarak.) Resim 8 i 88 ve 18 yapın. Resim 11 i 93 yapın aradaki 4 ler 4 mü kontrol edin. Belki o ayarları yapınca düzelir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Benim ayarlarım bunlar.

Relaxis89

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Relaxia
Cihazım
Mi note 3
Konular
1
Ses arttırma resimlerindeki işaretlediğim ayarları yapın. Belki yazılım kurulumunda bir sıkıntı vardır. (Eskiden ahize sesi 84 geliyordu. Artık 74 geliyor örnek olarak.) Resim 8 i 88 ve 18 yapın. Resim 11 i 93 yapın aradaki 4 ler 4 mü kontrol edin. Belki o ayarları yapınca düzelir.
hocam benim de ahize düşük sesli olduğu için zaten senin konundan sorunu çözüyordum. o ayarları 88-18 yaptım ve öyle kullanıyorum zaten.

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
hocam benim de ahize düşük sesli olduğu için zaten senin konundan sorunu çözüyordum. o ayarları 88-18 yaptım ve öyle kullanıyorum zaten.
Normal müzik film vs. İçinde 11 nolu resimdekiler. Belki onlarda bi farklılık düşüklük söz konusu olabilir. Mixer_paths.xml içindeki.

Üst Alt