Rehber Mi Note 3 İçin Herşey = Xiaomi.EU V12.0.1.0 Pie Rom Yükleme & Bootloader Kilidi & TWRP-Kolay Kurulum & Ahize Ses Yükseltme & Merkezi Saat

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
USB-OTG hariç ne varsa sildim
O zaman ses yükseltme ile ilgili bir durum değil. Ses yükseltme vendor içinde olan bir durum) vendora kadar siliyorsunuz. Rom kuruyorsunuz aynı. Tekrar indiriyorsunuz kuruyorsunuz yine aynı. Bu linkten indirmediyseniz birde bu linkteki adresten indirin.
Bununlada olmazsa Global romu indirip kurun son çare. Çünkü aklıma başka bir neden gelmiyor.

Relaxis89

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Relaxia
Cihazım
Mi note 3
Konular
1
O zaman ses yükseltme ile ilgili bir durum değil. Ses yükseltme vendor içinde olan bir durum) vendora kadar siliyorsunuz. Rom kuruyorsunuz aynı. Tekrar indiriyorsunuz kuruyorsunuz yine aynı. Bu linkten indirmediyseniz birde bu linkteki adresten indirin.
Bununlada olmazsa Global romu indirip kurun son çare. Çünkü aklıma başka bir neden gelmiyor.
tekrar indiriyorum verdiğiniz linkten deneyeceğim. durup dururken donanımsal olamaz diye düşünüyorum fakat yazılımla da çözülmüyor.

Relaxis89

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Relaxia
Cihazım
Mi note 3
Konular
1

dediğiniz gibi önce eu rom denedim sonuç değişmedi,globale döndüm yine fayda etmedi. artık ne yapacağımı bilmiyorum.

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
dediğiniz gibi önce eu rom denedim sonuç değişmedi,globale döndüm yine fayda etmedi. artık ne yapacağımı bilmiyorum.
Hocam ilk sormam gereken soruyu en son soruyorum k.b. twrp son sürümümü var acaba. 3.3.1.0 mı? Eğer 3.3.1.0 değilse onu yükle önce. Eğer 3.3.1.0 ise bu önceki sürümünü yükle.

Relaxis89

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Relaxia
Cihazım
Mi note 3
Konular
1
Donanımsal bir sorun değildir tahminen. Normaldeyken haporlörden hoporlöre aldığınızda ahizeden geliyor dimi ses hocam.
normal görüşmelerde ahizeden sen geliyor. hoparlöre aldığımda ise sadece alttan çıkıyor ses. rom atmadan evvel de sorunsuz çalışıyordu.

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular