Rehber Mi Note 3 İçin Herşey = Xiaomi.EU V12.0.1.0 Pie Rom Yükleme & Bootloader Kilidi & TWRP-Kolay Kurulum & Ahize Ses Yükseltme & Merkezi Saat

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
iki kez twrp den temiz kurulum yaptım fakat sonuç değişmedi maalesef.
Benimde başıma gelmişti daha önceki 10.4.1.0 ve 10.4.2.0 rom kurulumunda. Birinde Temiz kurulum ile çözüldü. Birindeyse tekrar romu indirerek. (Sanırım indirme esnasında internet gidip gelmesinden kaynaklı rom arızalı indi.) Birde tekrar indirerek deneyin. Şuan için 11.0.2.0 da öyle bir sorun yaşamadım (3 kere sıfırdan kurdum)

Relaxis89

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Relaxia
Cihazım
Mi note 3
Konular
1
dip gelmesinden kaynaklı rom arızalı indi.) Birde tekrar indirerek deneyin. Şuan için 1
2 kez farklı şekilde indirdim denedim fayda etmedi. mi flash ile stock rom denedim yine olmadı. persist yükledim yine olmadı. çıldırmak üzereyim daha ne yapmam gerekiyor ki ?

felekcan0066

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
acemi
Cihazım
mi5
Konular
1
arkadaşım sana tavsiyem miui 11 global rom yükle on numara akıcı bi rom.uğraşma bu dandirik eu romla felan değmez yani...

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
arkadaşım sana tavsiyem miui 11 global rom yükle on numara akıcı bi rom.uğraşma bu dandirik eu romla felan değmez yani...
Global rom da yüklemiş. Aynı sorun devam ediyor diyor arkadaş. 2 nci olarak eurom daha fazla özellik taşıyor. Globalde bir çok özellik kısıtlı. Her iki romuda kullanan biri olarak global rom bana göre daha dandik.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

düzeleceğini bilsem yükleyeyim fakat sorun farklı bir şey gibi.
Stock rom yüklerken global rom yüklemediniz mi hocam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

düzeleceğini bilsem yükleyeyim fakat sorun farklı bir şey gibi.
Birşey daha sorucam. Ses yükseltmeyi yaparakmı bu sorunla karşılaştınız. Yoksa ses yükseltme yapmadanmı. ( Ben bir kere ses yükseltme yi yaparken yanlış birşey yapmışım benimde başıma gelmişti. Ahizede iken Normal dışarı veriyordu. Dışa verdiğimde ahizeden konuşma yapıyordum.)

Relaxis89

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Relaxia
Cihazım
Mi note 3
Konular
1
hocam ses yükseltme yaptım evet ondan önce ses de sorun var mıydı bilemiyorum maalesef. daha sonra iki kez temiz kurulum yaptım ses ayarı yapmadan yine sorun devam ediyordu.

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
hocam ses yükseltme yaptım evet ondan önce ses de sorun var mıydı bilemiyorum maalesef. daha sonra iki kez temiz kurulum yaptım ses ayarı yapmadan yine sorun devam ediyordu.
Temiz kurulum yaparken vendor satıcıyıda sildinizmi acaba.

Üst Alt