Rehber Mi Note 3 İçin Herşey = Xiaomi.EU V12.0.1.0 Pie Rom Yükleme & Bootloader Kilidi & TWRP-Kolay Kurulum & Ahize Ses Yükseltme & Merkezi Saat

Mugrab

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mugrab
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Öğretmen
Konular
27
arkadaşlar Mİ Not 3 için android pie 2019 un 2. çeyreği diyordu ama hala ota ya düşmedi varmı bi bilgisi olan
değil 2. çeyrek 4. çeyrekte bile gelmez 8.0 bile geldi geldi dediler 6 ay geçti sonra geldi iyi hatirliyorum onun için yıl başindan sonra ancak gelir.

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
arkadaşlar Mİ Not 3 için android pie 2019 un 2. çeyreği diyordu ama hala ota ya düşmedi varmı bi bilgisi olan
Global romda yılbaşını bulur. Eu gibi costum romlarda 1-2 ay içinde gelir. Zaten şuanda eu beta android 9 lu olmuş durumda.

Bizimyunus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi note 3
Konular
2
twrp de back up alırken hangileri seçili olması yeterli (uygulamalar geri yüklenmesin, sadece telin açılması için gerekli olanlar)

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
twrp de back up alırken hangileri seçili olması yeterli (uygulamalar geri yüklenmesin, sadece telin açılması için gerekli olanlar)
Hocam backup dediğin yedektir zaten. Telefonu sıfırlayıp. Yeni rom attınmı telefon zaten tertemiz olarak açılacaktır. Backup la yapmak istediğini anlayamadım bu durumda. Backup ile telefonun şuanki yedeğini alırsın sonra yeni romu beğenmediysen eski haline getirirsin.

Bizimyunus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi note 3
Konular
2
Hocam backup dediğin yedektir zaten. Telefonu sıfırlayıp. Yeni rom attınmı telefon zaten tertemiz olarak açılacaktır. Backup la yapmak istediğini anlayamadım bu durumda. Backup ile telefonun şuanki yedeğini alırsın sonra yeni romu beğenmediysen eski haline getirirsin.

Demek istediğim rom atarken çaresiz kalınca, minimum hangileri seçili olursa(efs-data) yedekten geri kurtarız teli onu diyorum

catlakmuzo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
redme note3
Konular
3
arkadaşlar bu rom olayına girmeye karar verdim fakat bi sorum olacak cahilliğime verin bu bootloader kilidi açmak için süre beklerken telefonu kullanabiliyormuyuz ?

Mehmet348

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet348
Cihazım
Mi note 3
Konular
2
Selamlar eu rom kurdum.Eu romun android sürümü pie.Konuda ki ses artırma dosyası pie için çalışıyor mu.Yada pie için çalışan Dolby ve viper4android varmı ?

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
Selamlar eu rom kurdum.Eu romun android sürümü pie.Konuda ki ses artırma dosyası pie için çalışıyor mu.Yada pie için çalışan Dolby ve viper4android varmı ?
Beta sürüm kullanıyorsunuz sanırım. Eu rom stabil de henüz pie ye geçilmedi. Tahminimce ses yükseltme aynıdır. Olmama ihtimalini göz önünde bulundurun yedeklerinizi alın. Olmaz ise tekrar rom atmanız gerekme ihtimaline karşın.

Mehmet348

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet348
Cihazım
Mi note 3
Konular
2
Beta sürüm kullanıyorsunuz sanırım. Eu rom stabil de henüz pie ye geçilmedi. Tahminimce ses yükseltme aynıdır. Olmama ihtimalini göz önünde bulundurun yedeklerinizi alın. Olmaz ise tekrar rom atmanız gerekme ihtimaline karşın.
Şu anda eu beta 9.7.4 yüklü telefonumda.Ses dosyalarını magiskten flaşladım ve sonuç aldım.Telefonun sesi bir tık arttı diyebilirim.Size de teşekkür ederim.

Üst Alt