Rehber Mi Note 3 İçin Herşey = Xiaomi.EU V12.0.1.0 Pie Rom Yükleme & Bootloader Kilidi & TWRP-Kolay Kurulum & Ahize Ses Yükseltme & Merkezi Saat

yigitburakozden

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yiğit
Cihazım
xiaomi
Konular
1
4) Ayarlar - Ek Ayarlar - Geliştirici Seçenekler kısmından "Mi Kilit Açma Durumu"na tıklayın "Hesap ve Cihaz Ekle" kısmına tıklayın. burda hep hata alıyorum. Nedendir hocam neyi yanlış yapmış olabilirim ?
Sorun hesabı miu hesabını tekrar aç kapa yapmam gerekiyormuş. Şimdi 72 saat bekleme bölümündeyım.

Son düzenleme:

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
4) Ayarlar - Ek Ayarlar - Geliştirici Seçenekler kısmından "Mi Kilit Açma Durumu"na tıklayın "Hesap ve Cihaz Ekle" kısmına tıklayın. burda hep hata alıyorum. Nedendir hocam neyi yanlış yapmış olabilirim ?
Mi hesabınızla giriş yaptınız dimi hocam. İlk başta bendede hata vermişti. Mi hesabından çıkış yapıp tekrar giriş yaptığımda düzelmişti. Şuanda bende global yüklü olmadığı için bakamıyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sorun hesabı miu hesabını tekrar aç kapa yapmam gerekiyormuş. Şimdi 72 saat bekleme bölümündeyım.
Bende direk açılmıştı. 72 saat sonunda alacağınız yedekler varsa alın. Galeri whatsapp filan. Telefon tertemiz oluyor çünkü dikkat edin. 72 saat sonunda programı tekrar çalıştıracaksınız.

Son düzenleme:

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
Konu Güncellenmiştir.

cenbir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cengiz
Cihazım
Redmi 9 Pro
Konular
2
arkadaşlar bildirimde operatörü göster gizle ve ismimizi yazıyorduk göster ve gizle diye onunla ilgili ekleme varmı Xiaomi.EU Rom Miui 10 10.2.3.0.OCHCNFK (Stabil) kullanıyorum

serdar48

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
arkadaşlar bildirimde operatörü göster gizle ve ismimizi yazıyorduk göster ve gizle diye onunla ilgili ekleme varmı Xiaomi.EU Rom Miui 10 10.2.3.0.OCHCNFK (Stabil) kullanıyorum

Biraz telefonu kurcalarsanız bulurdunuz ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-12-27-15-18-12-549_com.android.settings.png
    Screenshot_2018-12-27-15-18-12-549_com.android.settings.png
    112,9 KB · Görüntüleme: 72

cenbir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cengiz
Cihazım
Redmi 9 Pro
Konular
2
yaz bakalım bildirim çubuğuna ismini bakalım çıkıyormu en üste ben orayı biliyorum kararlı sürümde ismini yada operatör ismini yazıyordu göster gizle diye

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-12-27 Sohbet - Operatör Adını Değiştirme TT ve Miui Karşılaştırması.png
    Screenshot_2018-12-27 Sohbet - Operatör Adını Değiştirme TT ve Miui Karşılaştırması.png
    67 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:
Üst Alt