Rehber Mi Note 3 İçin Herşey = Xiaomi.EU V12.0.1.0 Pie Rom Yükleme & Bootloader Kilidi & TWRP-Kolay Kurulum & Ahize Ses Yükseltme & Merkezi Saat

yigitburakozden

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yiğit
Cihazım
xiaomi
Konular
1
hocam iyi günler. Bir önceki sürümü buradan yapmıştım. Güncelleme gelince dayanamadım, yaptım. Fakat ses eskisine döndü. Sesi yükseltmeyi deniyorum. twrp yüklü neler yapmam lazım ? unlocked açık fakat programdan olmuyor. Hatalı bir şey yapmamak istiyorum. Magisk yüklü idi fakat güncelleyince modül kısmı açılmadı.

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
hocam iyi günler. Bir önceki sürümü buradan yapmıştım. Güncelleme gelince dayanamadım, yaptım. Fakat ses eskisine döndü. Sesi yükseltmeyi deniyorum. twrp yüklü neler yapmam lazım ? unlocked açık fakat programdan olmuyor. Hatalı bir şey yapmamak istiyorum. Magisk yüklü idi fakat güncelleyince modül kısmı açılmadı.
Güncelledikten sonra magiski tekrar twrp den yüklemeniz gerekir. Tekrar yükleyerek modülleri yükleyebilirsiniz.

yigitburakozden

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yiğit
Cihazım
xiaomi
Konular
1
4) Ayarlar - Ek Ayarlar - Geliştirici Seçenekler kısmından "Mi Kilit Açma Durumu"na tıklayın "Hesap ve Cihaz Ekle" kısmına tıklayın. hocam eurom son sürümde burayı bulamıyorum. Adı farklı olabilir mi ?
Düzeltme: Hocam fastboota giremiyordum. Bir sorun olduğunu düşünmüştüm ama kurtarma kısmından twrp de tekrar yüklendi sorun kalktı. Şuan magisk ve diğer eylemleri yaptım. Arama yapmadım daha ama sesin yükseldiğini düşünüyorum.

Son düzenleme:

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
4) Ayarlar - Ek Ayarlar - Geliştirici Seçenekler kısmından "Mi Kilit Açma Durumu"na tıklayın "Hesap ve Cihaz Ekle" kısmına tıklayın. hocam eurom son sürümde burayı bulamıyorum. Adı farklı olabilir mi ?
Düzeltme: Hocam fastboota giremiyordum. Bir sorun olduğunu düşünmüştüm ama kurtarma kısmından twrp de tekrar yüklendi sorun kalktı. Şuan magisk ve diğer eylemleri yaptım. Arama yapmadım daha ama sesin yükseldiğini düşünüyorum.
Magisk yükleyip modülleri yüklediyseniz ses yükselmiştir. Modüller 84 olan ses düzeyini 88 olarak değiştirmektedir.

erdemd80

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
Mi Note 3
Konular
5
Magisk i yükleyince Maximum Mobil yazılımında NFC özelliği çalışmamaya başlamıştı. Magisk'in içinde MagiskHide kısmından Maximum Mobil yazılımını seçince sorun ortadan kalktı.

Son düzenleme:

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
Magisk i yükleyince Maximum Mobil yazılımında NFC özelliği çalışmamaya başlamıştı. Magisk'in içinde MagiskHide kısmından Maximum Mobil yazılımını seçince sorun ortadan kalktı.
Bende eski magisklerde çalışmamazlık sorunu yaşıyordum Son yapılan magisk güncellemeleri ile düzeldi. V16 v17 lerde maximumu hide yapsakta kullanılmayabiliyordu bazen çalışıyordu bazen çalışmıyordu markette çoook nakite dönmek zorunda kaldım :)

metallistm

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sezgin
Cihazım
mi5 prime
Konular
3
Miui 9 Pro yüklü. Konudaki miui10 kursam twrpden. Cihaz hafızası silinir mi

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
Miui 9 Pro yüklü. Konudaki miui10 kursam twrpden. Cihaz hafızası silinir mi

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Zaten rom değişikliğinde cihazınızı sıfırlamanız gerekir. Siz pro kullanıyormuşsunuz bu Xiaomi.Eu

felekcan0066

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
acemi
Cihazım
mi5
Konular
1
arkadaşlar Mİ Not 3 için android pie 2019 un 2. çeyreği diyordu ama hala ota ya düşmedi varmı bi bilgisi olan

Üst Alt