Mi Note 3 için global rom güncelleme

beysir1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Akif
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Dostlar mi note 3 telefonumu daha öncesinde globalden china versiyonuna daha sonra da betaya güncelledim şimdi tekrar globale dönmek istiyorum 9.1.4 olanı yüklemem için unlock yapmam lazım yeni gelen güncellemeyi (henüz gelmedi bu ay içerisinde gelecek) unlock yapmadan yükleyebilir miyim nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz?

Sonkrayali

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
iPhone
Konular
11
Dostlar mi note 3 telefonumu daha öncesinde globalden china versiyonuna daha sonra da betaya güncelledim şimdi tekrar globale dönmek istiyorum 9.1.4 olanı yüklemem için unlock yapmam lazım yeni gelen güncellemeyi (henüz gelmedi bu ay içerisinde gelecek) unlock yapmadan yükleyebilir miyim nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz?
Beta dediğiniz eu rom mu? Bende global dan eu ya geçmeyi düşünüyordum siz neden tekrar dönüş yapmak istiyorsunuz?

Oyla:

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Xiaomi tool ile yüklemeyi denersiniz. başarısız olursa, unlock başvurusunda bulunursunuz. bootloader kilidi açıldıktan sonra mi flash ile yüklersiniz.

Oyla:

beysir1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Akif
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Beta dediğiniz eu rom mu? Bende global dan eu ya geçmeyi düşünüyordum siz neden tekrar dönüş yapmak istiyorsunuz?
eu dan kastını anlayamadım ama bi globale china var birde beta var geliştirici rom (developer rom) türkçe yok telefon türkiyede değil gibi yani nasıl diyim pek kullanışlı değil hoşuma gitmedi

Oyla:
Üst Alt