Yardım Mi Note 3 Güncellemeden Sonra Face Unlock(Yüz Tanıma) Gelmemesi

azimakalan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Azem Akalan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
1
Arkadaşlar 2-3 gün önce xiaomi mi note3 ve mi mix 2ye güncelleme gelmişti güncellemede face unlock özelliği geldiği yazıyor ama ayarlarda bulamadım aynı sorunu yaşayan var mı? varsa çözümü nedir? bazı yorumlarda bölgeyi hindistan ve azerbaycan yapınca aktif olduğu söyleniyor ama denedim olmadı

ozbek303

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
F4T1H
Cihazım
Mi Note III
Konular
0
Aynen bende güvenlik kısmında göremedim , sanırım uygulama kilitleme için face id gelmiş ama biraz kurcaladım bulamadım.
çokta uğraşmadım açıkçası. Bilen yazarsa sevinirim.

StubborN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Uygulama kilidi ile ekran kilidi ayrı kavramlar, güncellemede tam olarak ne geldiği yazıyor?

Virtuoso

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevcut değil
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
26
Öncelikle ayarlar>uygulama kilidi bölümüne ulaşıp, uygulamanızı seçip, muhtemelen varsayılan olarak karşınıza çıkacak "desen" kilidini belirleyin. Daha sonra sağ üstten seçenekler çarkına tıklayıp yüz tanıma, gerekirse parmak iziyle açabilmeyi de aktif duruma getirin. Kilitlediğiniz uygulamaya tıkladığınızda karşınıza desen veya PIN kilidi çıkacaktır fakat yüz tanımayı aktif hale getirdiyseniz, yüzünüz tanındığı an otomatik olarak uygulamanız açılacaktır.

Tavsiyeleri alın'ı da devre dışı bırakarak olası reklamları engelleyebilirsiniz.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt