Soru Mi Note 3 eu rom güncelleme tarihi

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Merhaba arkadaşlar, Mi Note 3 cihazımda eu rom kullanıyorum. En son yayınlanan sürüm 10.2.3 sürümü, yayın tarihi ise 22 Aralık. Yani yaklaşık 3 aydır başka bir sürüm yayılanmadı. Her gün eu sitesinden kontrol etmek ilk görevlerim arasında, yayın tarihini öğrenebileceğimiz bir platform mevcut mu? Epey uzun bir süre oldu. Mi note 3 üstüne çoğu cihaz 3-4 güncelleme aldı.
Şuan ufak tefek sorunlar mevcut, eklendiği halde stabil çalışmayan özellikler de var onların da düzeleceği bir güncelleme artık gelmeli.

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Stabil sürümdesiniz. Bu sürüme sık güncelleme gelmez. Bence EU dan önce resmi sitesi kontrol edin. Çünkü resmi güncelleme çıkmadan EU yayınlanmaz. Ayrıca sık güncelleme almak istiyorsanız haftalık beta sürümü var. Her hafta Perşembe veya cuma yayınlanır.

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Stabil sürümdesiniz. Bu sürüme sık güncelleme gelmez. Bence EU dan önce resmi sitesi kontrol edin. Çünkü resmi güncelleme çıkmadan EU yayınlanmaz. Ayrıca sık güncelleme almak istiyorsanız haftalık beta sürümü var. Her hafta Perşembe veya cuma yayınlanır.
Eu rom Çin romunun özelleştirilmiş versiyonu olduğu için Çin romunu kontrol etmem gerek doğru ancak Xiaomi sitesi üzerinde bulunan miui güncellemeleri kısmında Mi note 3 için sadece global romlar gözüküyor. Doğrudan Çin romunu kontrol edebileceğim bir bağlantı varsa paylaşabilir misiniz.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-03-19-02-56-50-121_com.android.chrome.png
    Screenshot_2019-03-19-02-56-50-121_com.android.chrome.png
    137,3 KB · Görüntüleme: 12
Üst Alt