Soru Mi Note 3 Ekran Koruyucu

Mehmet348

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet348
Cihazım
Mi note 3
Konular
2
Arkadaşlar telefonu alalı yaklaşık 10 gün oldu.Telefonumda ekran koruyucu yok inernetten Ekran koruyucu siparişi vereceğim. Acaba kullanan arkadaşlar tavsiye edebilir mi hangi ekran koruyucu almalıyım.

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Ben İstanbul a gittiğimde önceden duydunuz mu bilmiyorum cep market in şubesinden yaptırmıştım. Xiaomi nin ekran koruyucu ve kılıfları konusunda çeşiti bol bir firma, caseman adında ekran koruyucularını kendi sitesi üzerinden alabilirsiniz, 4 aydır ekranımda takılı ne kalkma oldu ne başka birşey, bir kere cam üstü düştü bir sorun olmadı onun dışında düşürmedim denebilir. İstanbuldaysanız gidip elden yaptırabilir. Fikir edinmek açısından youtube de cep market kanalından uygulama videolarını izleyebilirsiniz

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-07-21-22-02-15-754_com.android.chrome.png
    Screenshot_2018-07-21-22-02-15-754_com.android.chrome.png
    579,7 KB · Görüntüleme: 56
Oyla:

Rolnes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi Note3
Konular
5
Selam, ürünün orijinal kabına bayılıyorum ama darbelere karşı pek korumayacağını ve birazcık narin olduğundan zarar görmesini istemediğim için kılıf arayışına girdim. Fazla vaktim olmadığı için Türkiye'den almak zorundaydım, almışken tabii ekran koruyucu almamak olmazdı, genel olarak forumlarda araştırdım nano koruyucuların estetiği bozmadığını ve daha sağlam olduğunu paylaşmışlardı. Hem kılıf hem de kap olarak 3-4 ay kadar önce çok daha uygun fiyata ürünü sipariş vermiştim. Kılıf şu an yanımda değil, telefonun boyutları büyük olduğu için kılıfla beraber birazcık kalın ve görseldekinden farklı olarak biraz daha köşeli olduğu için kaba görünüyor fakat düşmelere karşı herhangi bir sorun olacağını sanmıyorum. Cihaz çok narin, Allah düşürmesin diyelim. Koruyucu ise çokta belli olmayan 2.5d kıvrımları yüzünden bahane edilmesin diye 4 kenardan kırpılmış, ele takılıp kolayca çıkacağına böylesi daha iyi olmuş. Çok fazla üzmeyecek derecede ekranda kolayca temizlenebilen kirler zaman zaman oluşuyor. Her ikisine de görüntü kirliği diyemem.
Görüntüler ekte, ürünler iş görürür. İyi günler dostlar.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

Mehmet348

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet348
Cihazım
Mi note 3
Konular
2
Sanırım ekranın kenarında boşluklar yüzünden ekran korucu olmadan kullanacağım telefonu bütün ekran koruyucularda aynı problem var hiç biri içime sinmedi

Oyla:

Rolnes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi Note3
Konular
5
Sanırım ekranın kenarında boşluklar yüzünden ekran korucu olmadan kullanacağım telefonu bütün ekran koruyucularda aynı problem var hiç biri içime sinmedi
Doğru hocam var ama çirkin bir görüntü olmuyor, benim de takıntılarım var o konuda ama su an bu durumu dert edinmedim

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
İphonlarda da cam eğimi aynı, onlar için eğimli cam filmler üretildimi, yoksa aynı şekilde tam kapatmayan filmlermi kullanıyorlar?

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

faraza

''Yalan Dünya''
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi Note 10
Konular
22
Elimde Mi Note 3 Tam Kaplayan Kırılmaz mevcut ilgilenirseniz

Oyla:

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
Kenarda boşluk bırakmayan tamperli cam aldım, yanlardan kalkma falanda yapmadı. Fakat ondada kavisli ekran kayboldu, düz ekran gibi gösterdi telefonu, gene çok şık değil yani.
Benim aldığım ürün alt ve üst çerçeveleri siyah bir ürün, tamamen şeffaf olsa şık olabilir belki.

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt