Yardım Mi Note 3 Ekran Deseni Hatası 1400 dk. Bekleme Sorunu

EVDEKiYABANCI

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gokhan
Cihazım
mi note 3
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 10
Telefon Modeli
mi note 3
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba,
Yaklaşık 6 aydır Mi Note 3 kullanıcısıyım. Telefonu ilk kullanmaya başladığımda telefonumda 1. alan ve 2. alan oluşturdum. Her iki alan için de ekran deseni ve parmak izi oluşturdum. MIUI sistem güncellemesinden sonra ( Yanlış hatırlamıyorsam MIUI 9.x sürümüne geçtikten sonra oldu bu olay ) 1. alan için oluşturduğum ekran desenini ve 2. alan için tanımladığım parmak izini telefonum kabul etmedi ! Telefonu power tuşu ile ilk açtığımda parmak iziyle açılış yapmadığı için, 2. alan için oluşturduğum ekran desenini çizerek ilk önce 2. alana giriş yapıyor, daha sonra da parmak izini kullanarak 1. alana geçiş yapabiliyordum. 1. alana ait deseni değiştirmek veya kaldırmak istediğimde ise sürekli benden eski deseni istiyor ve deseni değiştirmeme veya kaldırmama izin vermiyordu. Bugün ise MIUI 10 sürümü ile karşılaştım ve güncelleme yaptım. Güncellemenin ardından ilk açılışta her zaman yaptığım gibi 2. alana ait deseni çizmek istediğimde ilk önce 1. alana ait deseni çizmelisiniz uyarısıyla karşılaştım. 2-3 kez yapmış olduğum deneme sonucunda ise telefonumu desen çizme işlemine kapatarak 1400 dk. sonra tekrar deneyiniz uyarısıyla karşılaştım. Eski marka model telefonlarımda ekran desenini arka arkaya yanlış çizdiğimde en fazla 15-30 sn. arasında değişen sürelerle tekrar ekran deseni çizip giriş yapabiliyordum. 1400 dk. nasıl bir güvenlik yöntemidir anlayamadım ! Şu anda yurtdışındayım acil bir durum karşısında çok şükür yedek bir telefona sahibim. Ama bütün önemli telefon rehberim fotoğraf, döküman ne varsa mi note 3 telefonumda kayıtlı. Telefonumda var olan bilgilerime zarar gelmeden bu problemi nasıl çözebilirim bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum.

TolgaUnaL

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Xiaomi mi5 p
Konular
4
Miui hesabıyla şifreyi sıfırlama yönetmini yapmanız yeterliydi

Oyla:

EVDEKiYABANCI

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gokhan
Cihazım
mi note 3
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Miui hesabıyla şifreyi sıfırlama yönetmini yapmanız yeterliydi

Yani MIUI 10 sürümüne geçmeden önce yapmam gereken bir işlemden mi bahsediyorsunuz? Fabrika ayarlarına dönmeden şu anda izleyebileceğim bir yöntem varmı?

Oyla:

TolgaUnaL

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Xiaomi mi5 p
Konular
4
Yani MIUI 10 sürümüne geçmeden önce yapmam gereken bir işlemden mi bahsediyorsunuz? Fabrika ayarlarına dönmeden şu anda izleyebileceğim bir yöntem varmı?
Tm işte sıfırlama işlemi yapmadan ayarlardan kilit ekranına gir şifremi değiştir ne şifreyi giriniz yazar onun altında da şifremi unuttum yazar ona tıkla miui hesabıyla şifreyi sıfırlarsnz

Oyla:
Üst Alt