Yardım Mi note 3 donma

Murat51

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi note 3
Konular
1
İyi günler mi note 3 kullanıyorum bazen Facebook ta gezerken Facebook yanıt vermiyor diyor sonrasında da telefon donuyor açma tuşuna basılı tutup yeniden başlatma yapmadan tlf duzelmiyor,bir defada kamerada iken yaptı yardımcı olursanız sevinirim

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
İyi günler mi note 3 kullanıyorum bazen Facebook ta gezerken Facebook yanıt vermiyor diyor sonrasında da telefon donuyor açma tuşuna basılı tutup yeniden başlatma yapmadan tlf duzelmiyor,bir defada kamerada iken yaptı yardımcı olursanız sevinirim
yedeğiniz varsa yedek alıp twrp recovery üzerinden full wipe yapıp deneyin.sorun devam ederse mi flash ile flash all (clean all) seçeneğini seçerek temiz kurulum yapınız.

Murat51

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi note 3
Konular
1
yedeğiniz varsa yedek alıp twrp recovery üzerinden full wipe yapıp deneyin.sorun devam ederse mi flash ile flash all (clean all) seçeneğini seçerek temiz kurulum yapınız.
Cevabın için teşekkürler nasıl yapabilirim anlatırsan çok memnun olurum

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Cevabın için teşekkürler nasıl yapabilirim anlatırsan çok memnun olurum
Cihaz kapalı iken ses açma + güç tuşuna basarak twrp recovery menüsüne girin (twrp recovery yüklü değilse mi note 3 bölümüne göz atınız bu işlemi yapmak için bootloader kilidinizin açık olması lazım) Twrp recovery girdikten sonra wipe - advanced wipeden kutucukları seçip oku kaydırın.

alp238

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
alp
Cihazım
mi 5s plus
Konular
1
Naptın sorunu çözdün mü kardeşim?

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt