Soru Mi Note 3 Camera2api Ois sorunu

Mi note 3

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fərəc
Cihazım
Mi Note 3
Konular
2
Öncelikle herkese merhaba.Bildiğiniz üzere xiaomi mi note 3 modelinde ois bulunuyor fakat ne yazık ki video kayıt zamanı sallanmalar bi hayli çok.Bu yüzden de ben telefona hedge cam 2 kurdum ve video stabilizasyonu etkinleşdirdim.Sonuç muazzam oldu , sanki gimbala takılı kullanıyormuş gibi oldum telefonu.Sonra ise çıtayı bir az daha yükseltmeye karar verdim.İso,awb gibi ayarları ve log kullanmayı oğrendim , fakat bunun için camera2api kurulması lazımdı.Daha sonra ise twrp üzerinden başarılı şekilde camera2api i kurdum.Sonuçda ise videoda log flat ve daha çok ayarı kullanabiliyordum fakat bu zaman da ois gitmişdi yine çöp olmuşdu bunu bi kaç kere denedim camera2api yi silip yeniden defalarca kurdum ama sonuç değişmedi.Yani camera2api yi kurmadığım zaman ois var diğer ayarlar yok,kurduğumda ise çoğu ayar var bu sefer de ois yoktu.
Sorum şu ki bu ikisini bi arada nasıl kullana bilirim.Acaba camera2api yi twrp üzerinden kurduğun için mi böyle oldu.
Uzun hikayimsi post için hepinizden özür dilerim.Teşekkürler.

shervum

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mali
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
13
Kullandığınız miui sürümü nedir?

Oyla:

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
MIUI 10 8.10.11 beta sürümü kullanıyorum bende de Google Camera kurulmuyor Camera api 2 yı flaşlıyorum stok kamera açılmıyor
Magiskten mod olarak 2api indir sonra kamera patch var onu magisk ile yüklersen miuida calisir

Oyla:

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
4pda sitesinde var ama sizin model için nerede var bilemem

Oyla:

tarakbumba

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Atilla
Cihazım
Mi Note 3
Konular
4
Miui Oreo için ne yazık ki henüz camera2api desteği yok. O nedenle MIUI 10'da kullanamazsınız.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Mi note 3

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fərəc
Cihazım
Mi Note 3
Konular
2
Hayır arkadaşlar benim Gcam ile ilgili bi sorunum yok zaten sevmedim kullanmıyorum sorunum camera2api den sonra ois in yok olması miui sürümü en güncel olan v9.6.2.0 global stable 7.1.1

Oyla:
Üst Alt