Yardım Mi note 3 Bootloader kilidini açamıyorum

Pablito

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mükerrem
Cihazım
Pocophone f1
Konular
11
Öncelikle iyi akşamlar kardeşimin mi note 3 cihazı var telefona gcam yüklemek istiyorum bunun için öncelikle bootloader kilidini açmam lazım geliştirici seçeneklerinden oem kilit açma USB hata ayıklama ve mi kilit açma işlemlerinin hepsini yaptım driverlerini PC me kurdum ve mi unlock programı nin en son sürümünü sitesinden indirdim giriş yaptım fakat telefonu fastboot modunda bir türlü mi unlock programına tanitamadim device not connected yazısı var aygıt yöneticisinden baktığımda android phone bootloader interface gibi ibare var. Yardım ve görüşlerinizi bekliyorum.

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Karşılıksız miui ailesine yardımı borç bilirim
Konular
49
Pc 64 bitmi peki

Oyla:

Sneijder

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
51
Hocam xiaoMiTool V2 ile kolayca açabilirsin forumun araçlar kısmından indirebilirsiniz ayrıca global rom, custom rom,twrp gibi herşeyi içinde barındırıyor çok kullanışlıdır..

Oyla:

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Pcnin 64bit olmasına gerek yok. Ciha driverlerinin tam kurulu olması gerekli. Driverleriniz tam kurulu olmadığı için cihaz tanınmıyor. Mi Flash Tool kurun pcnize ve tüm driverleri program ğzerinden güncelleyin sorununuz düzelecektir...

Oyla:

Pablito

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mükerrem
Cihazım
Pocophone f1
Konular
11
Hocam xiaoMiTool V2 ile kolayca açabilirsin forumun araçlar kısmından indirebilirsiniz ayrıca global rom, custom rom,twrp gibi herşeyi içinde barındırıyor çok kullanışlıdır..
Hocam onu da denedim fakat program fastboot moduna alıyor ondan sonra pres button and shuttdown gibi bir yazı çıkıyor basıyorum telefon kapanıyor program da görmüyor tekrar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Pcnin 64bit olmasına gerek yok. Ciha driverlerinin tam kurulu olması gerekli. Driverleriniz tam kurulu olmadığı için cihaz tanınmıyor. Mi Flash Tool kurun pcnize ve tüm driverleri program ğzerinden güncelleyin sorununuz düzelecektir...
Bugün onu da yaptım hatta Windows sürücü imza şeyini de kapattım mi flash tool programı tekrar kurdu tüm driverleri sonuç aynı değişen bir şey yok

Oyla:

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Hocam onu da denedim fakat program fastboot moduna alıyor ondan sonra pres button and shuttdown gibi bir yazı çıkıyor basıyorum telefon kapanıyor program da görmüyor tekrar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bugün onu da yaptım hatta Windows sürücü imza şeyini de kapattım mi flash tool programı tekrar kurdu tüm driverleri sonuç aynı değişen bir şey yok

Windows7 sistemli bir pc bul öyle dene. Win10 da bu tarz hatalar çok oluyor

Oyla:

Sneijder

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular