Soru Mi Note 3 Bluetooth sorunu

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Merhaba, mi note 3'de yaklaşık 2 aydır memnun şekilde eu stabil rom kullanıyorum. Ancak karşılaştığım tek bir sorun var. Bluetooth kapalıysa açmak istediğimde açılmıyor, cihazı yeniden başlatmam gerekiyor.
Mi band 3 ve sık sık Bluetooth hoparlör kullanıyorum, bunlar haliyle Bluetooth'un aktif şekilde kullanımını gerektiriyor. Sık sık telefonu açıp kapatmak zor gelmeye başladı. 2 güncellemedir sorun çözülmedi. Nereye bildirmek gerekli, ne yapmalı?

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Daha önce global sürümdeyken böyle bir sorunla karşılaşmadıysanız eu rom ile alakalı bir sorun vardır. En son çıkan güncellemeyi sıfırdan kurmayı deneyebilirsiniz veya buraya geri bildirimde bulunabilirsiniz.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Daha önce global sürümdeyken böyle bir sorunla karşılaşmadıysanız eu rom ile alakalı bir sorun vardır. En son çıkan güncellemeyi sıfırdan kurmayı deneyebilirsiniz veya buraya geri bildirimde bulunabilirsiniz.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Global romda böyle bir sıkıntı yoktu. Eu romda da 2 kez temiz kurulum yaptım sorun devam ediyor. Umarım yeni sürümde sorun çözülmüş olur. Ayrıca dediğiniz gibi ilgili bölüme geri bildirim yapmak isterim ancak sorunu anlatacak yeterlilikte ingilizcem olduğunu sanmıyorum. Google çeviri ile biraz uğraşmam gerekecek galiba. :)

Oyla:

edy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ediz
Cihazım
xiaomi
Konular
4
açmak istediğimde açılmıyor, cihazı yeniden başlatmam gerekiyor.
Mi band 3 ve sık sık Bluetooth

Bende aynı sorun var bende yeniden başlatıp duruyorum bu yüzden global roma dönmüştüm ama tekrarran EU roma dönüş yapacağım. global rom rezil durumda Miu 10 güncellemesini bile 7.1.1 ile verdiler bir dana xiamoi den uzak duracağim sanırım bu deneyimler yüzünden telefon üzeirnde microfonlar rezil durumda, kamera yazılımı rezil durumda. Müzik dinlemek istediğinde kulaklık performasnsı kötü. Benim beklentilerimi karşılayamadı. Ama gözümde hala F/P olarak devam ediyor. O yüzden bu söylediklerim sadece benim beklentimin farklı olmasından dolayı.

Bu arada temiz kurulum felan hiç uğraşma romun sıkıntısı bende sık sık yaşadığım bir hataydı. Boşuna temiz kurulum felan uğraşma denedim olmadı :)

Oyla:
Üst Alt