Yardım Mı note 3 aşırı yavaslama

mr07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emte
Cihazım
Xiaomi mi no
Konular
2
Arkadaşlar son bir kaç gündür telefon aşırı yavaşladı.
Mesaj yazarken , klavye kullanımı olan yerlerde özellikle daha çok belli oluyor.

En son güncelleme yapmıştım. Xioami hizmet çerçevesi diye .acaba ondan mı oldu diye düşünüyorum.
Çünkü performans iyileştirme yazıyor açıklamada.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

tahacld

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taha
Cihazım
RN8
Konular
2
Arkadaşlar son bir kaç gündür telefon aşırı yavaşladı.
Mesaj yazarken , klavye kullanımı olan yerlerde özellikle daha çok belli oluyor.

En son güncelleme yapmıştım. Xioami hizmet çerçevesi diye .acaba ondan mı oldu diye düşünüyorum.
Çünkü performans iyileştirme yazıyor açıklamada.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Ayarlar - Uygulamalar - Uygulamaları Yönet kısmına girin, sağ üstteki üç noktadan sistem uygulamalarının göster diyin, üst arama çubuğuna Xiaomi Service Framework yazın çıkan uygulama sizin en son güncellediğiniz uygulama. O uygulamada güncellemeleri kaldır diyin. Sorunun o güncelleme ile ilgili olup olmadığına bu şekilde kanaat getirebilirsiniz.

Oyla:

mr07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emte
Cihazım
Xiaomi mi no
Konular
2
Cecap için teşekkürler. Telefonu kapatıp açtığımda düzeldi. Tekrar olursa dediğiniz yerden bakacağım .
Ayarlar - Uygulamalar - Uygulamaları Yönet kısmına girin, sağ üstteki üç noktadan sistem uygulamalarının göster diyin, üst arama çubuğuna Xiaomi Service Framework yazın çıkan uygulama sizin en son güncellediğiniz uygulama. O uygulamada güncellemeleri kaldır diyin. Sorunun o güncelleme ile ilgili olup olmadığına bu şekilde kanaat getirebilirsiniz.
Evao
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cecap için teşekkürler. Telefonu kapatıp açtığımda düzeldi. Tekrar olursa dediğiniz yerden bakacağım

Oyla:
Üst Alt