Çözüldü Mi note 3 arka cam

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Merhaba, delta servis garantili Xiaomi Mi Note 3 adlı cihazım, dün elimden kayması sonucunda arka cam bölüm üzerine düz bir şekilde düştü ve arka cam kapak kırıldı.
İnternetteki satıcılarda orjinal olmayan muadil ürünleri 50 60 liraya satmakta. Ancak garantinin bozulmaması ve orjinal parça takıntılı biri olduğum için servis tarafından değişiminin mantıklı olduğu görüşündeyim.
Ürün için elinizde %100 orginal arka cam bulunmakta mı?, bulunuyorsa tamir süresi ve servis ücreti hakkında bilgi alabilir miyim.

Ekli dosyalar

• IMG-20190711-WA0024.jpg
    IMG-20190711-WA0024.jpg
    235,7 KB · Görüntüleme: 12

Delta Servis 4

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynep
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhaba, delta servis garantili Xiaomi Mi Note 3 adlı cihazım, dün elimden kayması sonucunda arka cam bölüm üzerine düz bir şekilde düştü ve arka cam kapak kırıldı.
İnternetteki satıcılarda orjinal olmayan muadil ürünleri 50 60 liraya satmakta. Ancak garantinin bozulmaması ve orjinal parça takıntılı biri olduğum için servis tarafından değişiminin mantıklı olduğu görüşündeyim.
Ürün için elinizde %100 orginal arka cam bulunmakta mı?, bulunuyorsa tamir süresi ve servis ücreti hakkında bilgi alabilir miyim.
Merhabalar ,

Cihazınızın onarımı servisimizte tamamlandığı takdirde garanti süreniz devam etmektedir. Servisimizde yanlızca orjinal parça kullanılmak olup , 6 ay parça garantisi vermekteyiz. Özel mesaj yolu ile tarafınıza mi note 3 arka kapak ücretini iletmekteyiz.

Saygılarımızla
Delta Teknik Servis

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Merhabalar ,

Cihazınızın onarımı servisimizte tamamlandığı takdirde garanti süreniz devam etmektedir. Servisimizde yanlızca orjinal parça kullanılmak olup , 6 ay parça garantisi vermekteyiz. Özel mesaj yolu ile tarafınıza mi note 3 arka kapak ücretini iletmekteyiz.

Saygılarımızla
Delta Teknik Servis
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim, uygun bir zamanda cihazın tarafınıza gönderimini yapacağım, işçilik ve parça olarak önceki halini aramayacağınızı düşünüyorum.

Delta Servis 4

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynep
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim, uygun bir zamanda cihazın tarafınıza gönderimini yapacağım, işçilik ve parça olarak önceki halini aramayacağınızı düşünüyorum.
Merhabalar ,

Cihazınız servisimize ulaştığında tarafınıza mesaj yolu ile form numarası iletilmektedir. Özel mesaj yolu ile tarafımıza iletmeniz halinde hızlı bir şekilde konu hakkında yardımcı olabiliriz. Firmamızı tercih ettiğiniz için biz çok teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
Delta Teknik Servis

umithk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Acemi
Cihazım
Mi note 3
Konular
1
Merhaba.
Xiaomi mi note 3 siyah cam arka kapak var mı?
Varsa orjinal mi, değişim süresi ve ücreti nedir?

Bursa ve İstanbul Anadolu yakasında servisiniz var mı?

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhaba.
Xiaomi mi note 3 siyah cam arka kapak var mı?
Varsa orjinal mi, değişim süresi ve ücreti nedir?

Bursa ve İstanbul Anadolu yakasında servisiniz var mı?
Merhaba,

Servis noktasında kullanılan her parça orijinaldir. Sormuş olduğunuz parçaların fiyat bilgisi özel mesaj yolu ile tarafınıza iletilecektir. Ortalama servis süresi 7 işe 10 iş günüdür. İstanbul Avrupa yakasında servis noktası bulunmaktadır.

Üst Alt