Soru Mi Note 2 SD Kart Takılır Mı ?

Mustixz91

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi note2
Konular
5
Arkadaşlar bu cihaza hafıza kartı takiliyormu

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Telefonu yabanciyim bu iş beni yormasa bari rom atmak zormu acaba samsungda ki gibi ise basittir
Daha önce rom attıysan ve mantığını biliyorsan tahminimce kolaydır, ben hiç atmadım ve cesaret toplamaya çalışıyorum...

Oyla:

Mustixz91

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi note2
Konular
5
Samsung da room root imel hepsini yapabiliyorum ama bunu henüz incelemedim dün akşam aldım cihazı işte aşırı derece şarj tüketimi görünce sordum bilgisi olan cikarmi diye

Oyla:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Samsung da room root imel hepsini yapabiliyorum ama bunu henüz incelemedim dün akşam aldım cihazı işte aşırı derece şarj tüketimi görünce sordum bilgisi olan cikarmi diye
Aslında batarya düşük değil fakat işlemci performanslı belki o yüzden olabilir. Ya da, batarya ömrünü tamamladı. Veya yazılımı ağır geliyor. Tasarruflu şarj imkanı sunan rom belki soruna çare olur.

Oyla:

Mustixz91

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi note2
Konular
5
Aslında batarya düşük değil fakat işlemci performanslı belki o yüzden olabilir. Ya da, batarya ömrünü tamamladı. Veya yazılımı ağır geliyor. Tasarruflu şarj imkanı sunan rom belki soruna çare olur.
Aynen rom demek istiyorum o yüzden biraz araştırma yapacağım bu konuda

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Daha önce rom attıysan ve mantığını biliyorsan tahminimce kolaydır, ben hiç atmadım ve cesaret toplamaya çalışıyorum...
Hiç ama hiç mi?Idea~~wasntme~~
Valla bu durumda Sizi Sayın Koçara hocam bile neredeyse sollayacak gibime geliyor8=)haha--haha--

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

Oyla:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Hiç ama hiç mi?Idea~~wasntme~~
Valla bu durumda Sizi Sayın Koçara hocam bile neredeyse sollayacak gibime geliyor8=)haha--haha--

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk
Valla bu durum memnuniyet ile alâkalı üstad; cesaret ile değil. Sayın hocamın cesareti olmayabilir, bunu anlarım. 8=)facepalm~~
Fakat eğer benim kararlıda kararsızlıklar baş göstermeye başlarsa beni bir daha artık kimse tutamaz.:@

Oyla:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Valla bu durum memnuniyet ile alâkalı üstad; cesaret ile değil. Sayın hocamın cesareti olmayabilir, bunu anlarım. 8=)facepalm~~
Fakat eğer benim kararlıda kararsızlıklar baş göstermeye başlarsa beni bir daha artık kimse tutamaz.:@
İki tane yedek telefonum vardı sattım, yoksa onların varlığına güvenip bu işe girişirdim veya en kötü ihtimalle onları kobay olarak kullanır rom atmasını öğrenirdim... Fakat; şimdi tek telefonum var ve benim işler önce bi tersine gider sonra düzelir, bu tersine gitme döneminde kullanabileceğim telefonumun olmaması beni düşündürüyor... shake~~

Oyla:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
İki tane yedek telefonum vardı sattım, yoksa onların varlığına güvenip bu işe girişirdim veya en kötü ihtimalle onları kobay olarak kullanır rom atmasını öğrenirdim... Fakat; şimdi tek telefonum var ve benim işler önce bi tersine gider sonra düzelir, bu tersine gitme döneminde kullanabileceğim telefonumun olmaması beni düşündürüyor... shake~~
Benim gibi romunuzdan memnunsanız sıkıntı yok.:| Ama eğer rom değiştirmek istiyorum ve cesaret edemiyorum derseniz forumda uzman dostlar size yardımcı olacaklardır. Yani herhalde ..:?
Not: Sizi en iyi ben anlarım. Zira iki adet PC yaktıktan sonra ancak bilgisayar toplayabilecek bilgiye sahip oldum.muscle~~

Oyla:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Benim gibi romunuzdan memnunsanız sıkıntı yok.:| Ama eğer rom değiştirmek istiyorum ve cesaret edemiyorum derseniz forumda uzman dostlar size yardımcı olacaklardır. Yani herhalde ..:?
Not: Sizi en iyi ben anlarım. Zira iki adet PC yaktıktan sonra ancak bilgisayar toplayabilecek bilgiye sahip oldum.muscle~~
Benimkisi biraz da pire için yorgan yakmak gibi oluyor galiba sanırsam hocam... :?

12 saat ekran süresi aldığım tek şarj ile 9-10 saat almaya başladım, bunu da bir güncelleme ile becerdiler sağolsunlar... Tepkim buna aslında, yoksa başka bir şey yok... Ya, 12 saat aldığım 8.11.15 beta'ya dönüp hiç güncelleme yapmamayı düşünüyorum ya da; kararlı sağlam şarj performansı olan bi rom bulup ona geçeyim diye düşünüyorum...

Pil performansında android sistem Yüzde 30'dan aşağı görünmüyor, stabil şarj süresindeyken Yüzde 20 demiyordu, aradaki tüketim farkı bu yüzden ama nasıl önüne geçerim bilemedim...

Oyla:
Üst Alt