Rom Mi note 2 için android 8 Oreo Pixel deneyimi

sanane88

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gsgsdf
Cihazım
sfdsfdsf
Konular
7
Mi note 2 için epic rom yok. o verdiğin link mi5 için arkadaşım
[doublepost=1517837139,1517837078][/doublepost]
Sonuna kadar katılıyorum sana kardeşim. Note 2 üvey evlat gibi adeta

Aşağıdaki dosyayı indirip güncelleyici uygulaması ile kurabilirsiniz :)

Şaka gibi ama dünkü sitemimden sonra sonunda bugün otadan verdiler 9.2.1.0 kararlı sü
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
mi note 2 için epic rom yok mu ? madem yok nie verdi o zaman arkadaş linki. az kalsın indirip kuracaktım şimdi, bedava uğraşacaktık.

bilen bir arkadaş varsa yardımcı olurmu ? mi pro dan epic e geçmek istiyorum mi note 2 için varsa link atarmısınız.
[doublepost=1517897661,1517897633][/doublepost]mi note 2 için epic rom yok mu ? madem yok nie verdi o zaman arkadaş linki. az kalsın indirip kuracaktım şimdi, bedava uğraşacaktık.

bilen bir arkadaş varsa yardımcı olurmu ? mi pro dan epic e geçmek istiyorum mi note 2 için varsa link atarmısınız.

Ben mesajımda sizi alıntılamadım. Orijinal global rom olan arkadaşımızı alıntıladım. Sorunuzu ve sorununuzu epic rom başlığı altında sorarsanız hem bu tarz yanlış anlaşılmalar yaşamazsınız hem de daha hızlı yanıt alabilirsiniz.

seco.can.can

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SercanSubaşı
Cihazım
Mi Note 10 PRO
Konular
16
ilk yorumda ön yargılı davranmıştım ama pişman oldum miuipro 8.2.1 in üzerine wipe ile kurdum akıyor cihaz en sade hali şuan kullanıyorum tamamen türkçe kurcalıyorum eksik çeviri yok mi fit kumanda çalışıyor kamera çekimi gayet iyi sesler vs deniyorum aksi bişey çıkarsa burdan paylaşırım sağolasın dostum sistem alpha olmasına rağmen çok iyi

FenerBahce

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dervis ATES
Cihazım
Mi note 2
Konular
3
Ben mesajımda sizi alıntılamadım. Orijinal global rom olan arkadaşımızı alıntıladım. Sorunuzu ve sorununuzu epic rom başlığı altında sorarsanız hem bu tarz yanlış anlaşılmalar yaşamazsınız hem de daha hızlı yanıt alabilirsiniz.

farkettım ve rapor ettım yorumu, düzeltilsin die. tşk

galeni

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ugur
Cihazım
Mi Note 2
Konular
11
ilk yorumda ön yargılı davranmıştım ama pişman oldum miuipro 8.2.1 in üzerine wipe ile kurdum akıyor cihaz en sade hali şuan kullanıyorum tamamen türkçe kurcalıyorum eksik çeviri yok mi fit kumanda çalışıyor kamera çekimi gayet iyi sesler vs deniyorum aksi bişey çıkarsa burdan paylaşırım sağolasın dostum sistem alpha olmasına rağmen çok iyi

Aynen akıyor cihaz. dikkat ettinse pil ömrü de çok iyi

seco.can.can

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SercanSubaşı
Cihazım
Mi Note 10 PRO
Konular
16
Aynen akıyor cihaz. dikkat ettinse pil ömrü de çok iyi
hocam şöyle bi sıkıntı oldu com.android.phone işlemi durdu hatası vermeye başladı sim kartı okumuyor yeniden başlattıktan sonra düzeltemedim var mı çözümü bu hatanın

galeni

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ugur
Cihazım
Mi Note 2
Konular
11
hocam şöyle bi sıkıntı oldu com.android.phone işlemi durdu hatası vermeye başladı sim kartı okumuyor yeniden başlattıktan sonra düzeltemedim var mı çözümü bu hatanın
dostum 8.2.1 üzerine yükledim demişsin.
oysa geliştirici miui 8.1.4 üzerine yüklenmesi gerektiğini söylemiş. ben onun dediğini yaptım sıfır sıkıntı. sen de öyle yap

seco.can.can

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SercanSubaşı
Cihazım
Mi Note 10 PRO
Konular
16
dostum 8.2.1 üzerine yükledim demişsin.
oysa geliştirici miui 8.1.4 üzerine yüklenmesi gerektiğini söylemiş. ben onun dediğini yaptım sıfır sıkıntı. sen de öyle yap
şuan yine yüklemeyi denedim 8.1.4 ile yükledim sonuç aynı hata veriyor

gnys

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samsun
Cihazım
redmi not 9 pro
Konular
46

Üstte verdiğim rom on numara brazilyalılar yapmış epic rom dan farkı yok gayette akıcı ve sıkıntısız lakin miuipro gibi çok fazla özellik beklemeyin

seco.can.can

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SercanSubaşı
Cihazım
Mi Note 10 PRO
Konular
16

Üstte verdiğim rom on numara brazilyalılar yapmış epic rom dan farkı yok gayette akıcı ve sıkıntısız lakin miuipro gibi çok fazla özellik beklemeyin
sağol dostum burdaki amaç miui arayüzü dışında bişeyler denemek miui tabanlı romların hepsini kullandım yinede teşekkürler
[doublepost=1518343309,1518026815][/doublepost]hocam bu rom için az ilgi olsa güncelleniyor stabil çalııyor ama ilgi görmediği için kaybolup gidecek :D

Üst Alt