Soru Mi note 2 Batarya Süresi

• Konbuyu başlatan altan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 8
  • Görüntüleme 2K

altan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Altan
Cihazım
MiNote 3 Mi8
Meslek
Teknisyen
Konular
29
İlk süreleri 4saatti güncelleme sonrası 6saat oldu bence çok iyi süreler sizce öyle değil mi?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Berque

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berque
Cihazım
galaxy note4
Konular
6
4000 mAh ile böyle mi? mi Note 2 almayı planlıyorum, sanki daha yüksek olması gerekmez mi :/

Oyla:

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
daha yüksek olması lazım ben mi5 te 5-6saat alıyorum zaten

Oyla:

altanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Mi Note 2
Meslek
Eğitimci
Konular
30
Bende 8 saat 36 dakika
Mi Note 2 Global

Oyla:

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
Bende 8 saat 36 dakika
Mi Note 2 Global

fotograf atabilirmisiniz ekran görüntülerini.birde nasıl bir kullanım senaryosunda 8 saati görüyorsunuz? mi5s plus ile mi note 2 arasında kaldım.youtubedaki incelemelerde genelde mi5s plus daha uzun batarya ömrü sunuyor 200mah düşük olmasına rağmen mi note 2 den ama mi note 2 de ips değil AMOLED ekran var ve merak ettiğim bir hususta budur.AMOLED ekran samsunglardaki gibi güzel ve canlımı? öyleyse sırf bu yüzden note 2 alabilirim.normal ips ekranlı xiaomi modelleri artık bana çok soluk geliyor.arkadaşlarımda samsung note5 s7 gibi telefonların görüntülerini görünce elimdeki mi5 ten sogudum yemin ediyorum.

Oyla:

altanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Mi Note 2
Meslek
Eğitimci
Konular
30
fotograf atabilirmisiniz ekran görüntülerini.birde nasıl bir kullanım senaryosunda 8 saati görüyorsunuz? mi5s plus ile mi note 2 arasında kaldım.youtubedaki incelemelerde genelde mi5s plus daha uzun batarya ömrü sunuyor 200mah düşük olmasına rağmen mi note 2 den ama mi note 2 de ips değil AMOLED ekran var ve merak ettiğim bir hususta budur.AMOLED ekran samsunglardaki gibi güzel ve canlımı? öyleyse sırf bu yüzden note 2 alabilirim.normal ips ekranlı xiaomi modelleri artık bana çok soluk geliyor.arkadaşlarımda samsung note5 s7 gibi telefonların görüntülerini görünce elimdeki mi5 ten sogudum yemin ediyorum.
Hocam cihazı sosyal ağlar,video,müzik ve oyun oynama şeklinde,tüm ağlar açık,parlaklık ayarı olmadan tam parlaklık şeklinde yoğun olarak kullanıyorum.Ekran kalitesi ve canlılığı oldukça iyi.Bir s8 değil ama oldukça iyi.Diğer taraftan pil ömrü kullanılan programlara,temaya ve roma göre değişiklik gösteriyor.Tabi mi5s ile kyaslarken ekran büyüklüğünü ve bunun pile etkisini de gözardı etmeyin.Ben mi5s kullanmadım ama arkadaşta var biraz kurcaladım.Bir kere kasası Mi Note 2'nin yanından bile geçemz.Hem kalın hem de kaba.(bana göre).Diğer taraftan Mi Note 2'deki ekran/kasa oranı yok onda ve ben aslında azami 2 ayda cihaz değiştiren biriyimdir ama 7 aydır Mi Note 2 kullanıyorum ve Mi 6 Plus çıkarsa sırf kamerası için değiştirmeyi düşünebilirim,o da belki.Kısacası bence ikisi arasında kalmanıza gerek yok,Mi Note 2 al,rahatına bak hocam.

Oyla:

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
Hocam cihazı sosyal ağlar,video,müzik ve oyun oynama şeklinde,tüm ağlar açık,parlaklık ayarı olmadan tam parlaklık şeklinde yoğun olarak kullanıyorum.Ekran kalitesi ve canlılığı oldukça iyi.Bir s8 değil ama oldukça iyi.Diğer taraftan pil ömrü kullanılan programlara,temaya ve roma göre değişiklik gösteriyor.Tabi mi5s ile kyaslarken ekran büyüklüğünü ve bunun pile etkisini de gözardı etmeyin.Ben mi5s kullanmadım ama arkadaşta var biraz kurcaladım.Bir kere kasası Mi Note 2'nin yanından bile geçemz.Hem kalın hem de kaba.(bana göre).Diğer taraftan Mi Note 2'deki ekran/kasa oranı yok onda ve ben aslında azami 2 ayda cihaz değiştiren biriyimdir ama 7 aydır Mi Note 2 kullanıyorum ve Mi 6 Plus çıkarsa sırf kamerası için değiştirmeyi düşünebilirim,o da belki.Kısacası bence ikisi arasında kalmanıza gerek yok,Mi Note 2 al,rahatına bak hocam.

bilgilendirmen için teşekkür ederim.galiba note 2 alıcam bende.mi 6 yı gözüme kestirdim ama zaten mi5 kullanıyorum.aynı boyutta aynı ekran çabuk sıkılırım.mi 6 plus olsa kesin onu alırdım bende ama mi5s plus ı bir ara düşündüm.dediğiniz gibi kasası çok kaba mi note 2 yanında.sadece ekranı kırılırsa sıkıntı olur bu cihazda çünkü bi kaç yerde okudum.ekran bulamayanlar yada fahiş fiyattan bulanlar.telefonu iyi korumak lazım.

Oyla:

istebuazizi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Azizak
Cihazım
mi max 64gb
Konular
25
şunu bir güncelleyebilir misiniz :) yeni istatistikler neler

Mi Max cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ismail57

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
şuan yok
Konular
1
Benimde bu şekilde gayette memnunum. kamerası hariç on numara telefon. Sanırım halk arasında dediğimiz Çin malı telefonların en büyük sorunu kamera zaten.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mi Note 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt