Yardım mi note 10 unlock

onlykaan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kaan
Cihazım
mi 9 se
Konular
1
merhaba;
bu hafta sonu mi note 10 pro satın aldım. 7 ay öncede mi 9 se almıştım. fakat unlock etmemiştim. şuan 9 se için unlock tool üzerinden talepte bulunduğumda 500 saat beklememi söyledi. bende mi note 10 pro üzerinde mi hesabımla bu süre etkilenmesin diye giriş yapmadım. yani şuan sadece kutusunda.
yeni bir mi hesabı açsam vede simkartı çıkarıp note 10 takarsam 9 se için unlock süresi etkilenir mi?
yeni bir mi hesabı açarsam verileri transfer etmek bir yolu var mı? 9 se den note 10 a

nasıl bir yol izleöeliyim arkadaşlar?

yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Merhaba. Öncelikle cihazınız hayırlı olsun hocam.
Mi 9se unlock edildiği zaman içerisindeki bütün veriler silinecek zaten. Bu yüzden benim tavsiyem kilidi açılana kadar mi 9 se üzerinden devam etmeniz ve kilit açıldığında mi note 10 a geçmeniz.
Yeni bir mi hesabı açıp sim kartıda mi note 10 a takarsanız kilit açma süresi etkilenmez. Verileri derken, rehberi, fotoğraflarınızı, dosyalarınızı bir bilgisayar ya da otg yardımı ile kolayca yeni telefonunuza aktarabilirsiniz.

Oyla:

onlykaan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kaan
Cihazım
mi 9 se
Konular
1
Merhaba. Öncelikle cihazınız hayırlı olsun hocam.
Mi 9se unlock edildiği zaman içerisindeki bütün veriler silinecek zaten. Bu yüzden benim tavsiyem kilidi açılana kadar mi 9 se üzerinden devam etmeniz ve kilit açıldığında mi note 10 a geçmeniz.
Yeni bir mi hesabı açıp sim kartıda mi note 10 a takarsanız kilit açma süresi etkilenmez. Verileri derken, rehberi, fotoğraflarınızı, dosyalarınızı bir bilgisayar ya da otg yardımı ile kolayca yeni telefonunuza aktarabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt