Yardım Mi Note 10 Şarj sorunu

Rever

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
4
Merhaba,

Başlıkta belirttiğim gibi cihazım şarj olmadı tamirciye verdim telefonu ana kartta sorun olduğunu belirtti cihazı telefoncuya verdiğimde pil bitmişti. telefoncudan yapılmadan geri aldığımda şarjı %40 idi, Benim ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim. Sorunun ne olduğunu tam olarak bilemiyorum. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

halidyigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halid
Cihazım
Mı 10 lite 5G
Meslek
Ekip üyesi
Konular
17
Merhaba,

Başlıkta belirttiğim gibi cihazım şarj olmadı tamirciye verdim telefonu ana kartta sorun olduğunu belirtti cihazı telefoncuya verdiğimde pil bitmişti. telefoncudan yapılmadan geri aldığımda şarjı %40 idi, Benim ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim. Sorunun ne olduğunu tam olarak bilemiyorum. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
Anakartta ne gibi sorun varmış peki ?

Rever

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
4

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Konuyu up yapmışsınız ama tamircinin anakart arızası dediği bir cihaz için kimse uzaktan yorum yapamaz... Nasıl bir cevap bekliyorsunuz? Muhtemelen bataryayı söktü farklı bir yerde şarj etti ve size o şekilde teslim etti. Farklı tamirciye götürün.

Rever

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
4
Konuyu up yapmışsınız ama tamircinin anakart arızası dediği bir cihaz için kimse uzaktan yorum yapamaz... Nasıl bir cevap bekliyorsunuz? Muhtemelen bataryayı söktü farklı bir yerde şarj etti ve size o şekilde teslim etti. Farklı tamirciye götürün.
Aynı sorunu yaşamış birileri yardımcı ola bileceğini düşünerek konuyu açtım. Uzaktan cihazı açıp tamir ettire bilir miyiz diye konu açmadım. şuan zaten farklı bir telefon tamircisinde. Yorumların için yine teşekkürler.

Üst Alt