Soru Mi Note 10 Rom tavsiyesi?

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Merhaba, note 9 pro'dan mi note 10'a geçiş yaptım. Note 9 pro eu stabil'de 10 saat ekran süresinin altina hiç düşmedim.
Bu cihazda ise 8 saati zor görüyorum. Note 9 pro ile hemen hemen hersey aynı. Bunda amoled var. Daha uzun gidecek diye beklerken böyle oldu.
Global stabil denedim, memnun kalmadım.
Eu beta denedim miui 12 son güncelleme. Performans fena değil fakat şarj yine istediğim gibi değil.
Miroom son güncel sürüm varmı bilmiyorum destek kesildi dediler.
Masik x 16.1 rom yada eu stabil yüklemek istiyorum. Yada eu beta en iyisi ise betadan devam edeceğim. Yardımcı olabilecek varmı?

hseynkb4

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin kaba
Cihazım
mi note 10
Konular
10
arkadaşlar ben de global rom var.miui 12 ile hem arayüz hem de kameranın eskisi gibi performanslı oldugunu düşünmüyorum?Rom değiştirince düzelme olur mu bilen biri yardımcı olursa sevinirim.hiç rom vb işlemler yapmadım.Sadece ilk aldığım da imei gitmesin diye twrp den format atmıştım.
Ben endonezya global romuna geçtim miui12 geldi ama güncellemedim, uzun süredir onu kullanmaktayım, gayet iyi tavsiye edebilirim...

Oyla:

babacık123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baskan
Cihazım
Redmi 5Plus
Konular
0
arkadaşlar merhaba aynı sorun da bende oldu cihaz henüz 1 aylık son güncellemeden sonra özellikle sarj da çok negatif değişim oldu var mı önerisi olan ?

Oyla:
Üst Alt