Rom Mi note 10 pro

agitabe47

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
agit
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
17
Mi note 10 pro neden yeni yazılım gelmiyor acaba yeni önerdiğiniz akıcı ve pil performasli bie rom önerisi varmı artık kimse bu cihazı konuşmuyor heralde

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Mi note 10 pro neden yeni yazılım gelmiyor acaba yeni önerdiğiniz akıcı ve pil performasli bie rom önerisi varmı artık kimse bu cihazı konuşmuyor heralde
Bu cihaz artık eskidi ne yazık ki, bu cihaza sahipken OneOs kullanıyordum, batarya ve performans olarak tatmin eder.

Suleyman.sadioglu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Süleyman
Cihazım
Xiaomi mi8 Se
Konular
12
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Uzun süredir bu telefonu kullanıyorum çoğu romları denedim tad alamadım sadece bu romu seviyorum oturunca 7 saatten az ekran süresi vermiyor akıcılığı çok iyi şu an mi11pro aldım ama bu telefondan vazgeçemiyorum bu telefonda ki kamera çoğu telefon da yok şarj konusundada öyle

Uzun süredir bu telefonu kullanıyorum çoğu romları denedim tad alamadım sadece bu romu seviyorum oturunca 7 saatten az ekran süresi vermiyor akıcılığı çok iyi şu an mi11pro aldım ama bu telefondan vazgeçemiyorum bu telefonda ki kamera çoğu telefon da yok şarj konusundada öyle

agitabe47

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
agit
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
17
Çok iyi cihaz kamera hiçbir cihaz yetişemez ama inanki adam gibi rom çıkarmadılar şu cihaza

Çok iyi cihaz kamera hiçbir cihaz yetişemez ama inanki adam gibi rom çıkarmadılar şu cihaza

Hakank4v4k

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan kavak
Cihazım
Redmi note 7
Konular
10

bende aynı senin gibi düşünüyorum rom arıyorum adam akıllı rom yok destek demezsin neredeyse sıfır şimdi eskidi diyorlarda telefon çıktığı zamanda çok bir destek yoktu şimdi iyice gitti çok güzel cihaz ama

agitabe47

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
agit
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
17
bende aynı senin gibi düşünüyorum rom arıyorum adam akıllı rom yok destek demezsin neredeyse sıfır şimdi eskidi diyorlarda telefon çıktığı zamanda çok bir destek yoktu şimdi iyice gitti çok güzel cihaz ama
İnanin cihazı değiştirmek istemiyorum ama yazılım sıfır şuan en mantıklısı endonezya 11.0.1 bence

ft81

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi5S
Konular
28
crdroid yükleyin rahat edin :D oneOs 12,5 en düzgünlerindendi dün crdroid 9.9 yükledim telefon kaymak gibi akıyor

Son düzenleme:

agitabe47

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
agit
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
17
crdroid yükleyin rahat edin :D oneOs 12,5 en düzgünlerindendi dün crdroid 9.9 yükledim telefon kaymak gibi akıyor
yükledim karışıktı sevemedim mui arayüzü daha iyi

Üst Alt