Rom Mi Note 10 / Pro Resurrection Remix 8.6.6 ( AOSP )

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Kurulumu yaptım hocam sıkıntısız bi şekilde sadece miui kamera gerçekten kalitesiz :) onun dışında parmak izi eklerken sıkıntı oluyor yani yarıda hata verip eklemiyor. Bi kaç gün kullanıp denicem bakalım :)

Nedendir bilemiyorum ama bu rom yüklendikten sonra parmak izi kalibrasyonu gitti baştan kalibre etmek zorunda kaldım. Eğer öyle bir sorun oluşursa aklınızda bulunsun. Yani rom değişirsem düzelir diye uğraşmayın.

Zeynl93

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zeynel abidi
Cihazım
Mi 6
Konular
0
yani diyorsunuz ki parmak izi güle güle :D

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
yani diyorsunuz ki parmak izi güle güle :D

Bu her kullanıcıda aynı sorun olacak demek değil aslında. Cihazdan cihaza değişiklik gösterebiliyor ve çözümleri de basit şeyler. Yani korkmayın :)

Zeynl93

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zeynel abidi
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Gün boyu kullandım batarya performansı müthiş ama gel gelelim daha geliştirmeye ihtiyacı var...artı kamera performansı MIUI kamerayı magisk üzerinden flashladigim halde tatmin edici değil...sadelik,performans ve uzun süreli batarya isteyen için biçilmiş kaftan günün sonunda tekrardan MIUI 12ye dönüş yaptım

alierdi41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Erdi
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
İtfaiyeci
Konular
50
Yeni fix güncellenmeyi yayınlanmıştır. Konuya Eklendi.

Son düzenleme:

barisxpeace

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
Yükleyen var mı? AOD filan düzeldi mi acaba değişiklik listesinde sadece parmak izi yazmış. Bir de lineage 18.1 kullanan varsa görüşlerini alabilir miyim? Bu aosp öyle bir illet ki çok memnun da olsan gözün diğerlerinde kalıyor illa

eemmfatih

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
samsung
Konular
9
Rom gerçekten harika. Ama kameraları yüklediğimde portreye girdiğimde donuyor. Aynen verdiğiniz dosyaları yükledim. İlk başta büyü boyutlu olan anxcamerayı magisk üzerinden flashladım yeniden başlatmadan geri çıkıp sonrasında portre için yüklenilen fix dosyasını magisk üzerinden flashladım. sonrasında ise yeniden başlat yaptım. kamera modülüne girdiğimde portre denilen yere bastığımda donuyor ve öyle kalıyor. Acaba magisk üzerinden kaldırıp tekrar flashlasam olur mu bilemedim. Bir de gcam sürümünü yükledim. Oda aynı şekilde donuyor. Onun haricinde harika bir rom. Bu kadar özelleştirme yani pesss.

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Rom gerçekten harika. Ama kameraları yüklediğimde portreye girdiğimde donuyor. Aynen verdiğiniz dosyaları yükledim. İlk başta büyü boyutlu olan anxcamerayı magisk üzerinden flashladım yeniden başlatmadan geri çıkıp sonrasında portre için yüklenilen fix dosyasını magisk üzerinden flashladım. sonrasında ise yeniden başlat yaptım. kamera modülüne girdiğimde portre denilen yere bastığımda donuyor ve öyle kalıyor. Acaba magisk üzerinden kaldırıp tekrar flashlasam olur mu bilemedim. Bir de gcam sürümünü yükledim. Oda aynı şekilde donuyor. Onun haricinde harika bir rom. Bu kadar özelleştirme yani pesss.

Ben romu yaklaşık 1 ay kadar kullandım, hiç kamera fixlerinde takılma yaşamadım açıkçası. modülleri yeniden kurmayı deneyin yada uygulama ayarlarından verileri temizleyerek tekrar deneyin.

eemmfatih

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
samsung
Konular
9
Ben romu yaklaşık 1 ay kadar kullandım, hiç kamera fixlerinde takılma yaşamadım açıkçası. modülleri yeniden kurmayı deneyin yada uygulama ayarlarından verileri temizleyerek tekrar deneyin.
Peki hocam siz kullanici olarak bilebilrsiniz. Ben ana ekrandaki uygulamalarin sayisini ayarlayabiliyorum durum cubugundakini ayarlayabiliyorum. 6*6 gibi. Ama uygulama menusundekini ayarlayamadim ki en onemlisi de orası benim icin. Cunku ana ekranda uygulama koymuyorum ben. Uygulama menusundeki uygulama tablosunu 6*6 veya 7*7. Gibi nasil ayarlayabiliriz. Mesaj yazarken rakam satiri yoktur. Rakam yazmak icin basili tutma veya rakam ikonuna basmak gerekiyor. Mesela rakam ikonu icin ne yaoabilirim. Ya da tabiki buna da sukur diyelim de romun kendi ozellestirme menusunun neyi ozellestirdigine dair bilgilendirme olsa cok daha iyi olur biz kullanicilar icin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Peki hocam siz kullanici olarak bilebilrsiniz. Ben ana ekrandaki uygulamalarin sayisini ayarlayabiliyorum durum cubugundakini ayarlayabiliyorum. 6*6 gibi. Ama uygulama menusundekini ayarlayamadim ki en onemlisi de orası benim icin. Cunku ana ekranda uygulama koymuyorum ben. Uygulama menusundeki uygulama tablosunu 6*6 veya 7*7. Gibi nasil ayarlayabiliriz. Mesaj yazarken rakam satiri yoktur. Rakam yazmak icin basili tutma veya rakam ikonuna basmak gerekiyor. Mesela rakam ikonu icin ne yaoabilirim. Ya da tabiki buna da sukur diyelim de romun kendi ozellestirme menusunun neyi ozellestirdigine dair bilgilendirme olsa cok daha iyi olur biz kullanicilar icin
Bir de sizden ricam telefonda reklam engellemek icin ne kullanabilirim acaba

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bir de sizden ricam telefonda reklam engellemek icin ne kullanabilirim acaba

Uygulama menüsü icon sayısını düzenlemek için farklı bir launcher kullanmanız gerekmekte ne yazık ki, gömülü gelen launcher bunu desteklemiyor. Nova Launcher iyidir, icon desteği de var ve özelleştirme konusunda çok başarılıdır. Ben Gboard kullanıyorum o yüzden rakam satırı onda var, stabil ve hızlı o sorunu da bu şekilde halledebilirsiniz. Reklam engellemekten kastınız eğer uygulamaların içlerinde çıkan reklamlar ise ben onun için LuckyPatcher kullanıyorum. Magisk için adblocker modülü vardı, şu anda ne kadar stabil bilemiyorum ama deneyin isterseniz.

Son olarak özelleştirme bölümünde neyin nereyi özelleştirdiği aslında yazıyor ama çoğunlukla İngilizce oluğu için çeviri yoluyla bunu da halledebilirsiniz.

Üst Alt