Rom Mi Note 10 / Pro Resurrection Remix 8.6.6 ( AOSP )

eemmfatih

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
samsung
Konular
9
Uygulama menüsü icon sayısını düzenlemek için farklı bir launcher kullanmanız gerekmekte ne yazık ki, gömülü gelen launcher bunu desteklemiyor. Nova Launcher iyidir, icon desteği de var ve özelleştirme konusunda çok başarılıdır. Ben Gboard kullanıyorum o yüzden rakam satırı onda var, stabil ve hızlı o sorunu da bu şekilde halledebilirsiniz. Reklam engellemekten kastınız eğer uygulamaların içlerinde çıkan reklamlar ise ben onun için LuckyPatcher kullanıyorum. Magisk için adblocker modülü vardı, şu anda ne kadar stabil bilemiyorum ama deneyin isterseniz.

Son olarak özelleştirme bölümünde neyin nereyi özelleştirdiği aslında yazıyor ama çoğunlukla İngilizce oluğu için çeviri yoluyla bunu da halledebilirsiniz.
Cok tesekkurler bilgilendirmeniz icin

barisxpeace

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
Gcam için Burial v8 tavsiye ederim sorunsuz kullanıyorum. Rom gerçekten şahane birkaç haftadır kullanıyorum, bir de şu her zaman açık ekran düzelse daha da güzel olacak ama çok da mühim değil.

eemmfatih

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
samsung
Konular
9
Rica ederim, her zaman :)
Hocam lucky patcheri yukledim ama yine tarayicida ve uygulamalarda reklamlar cikiyor. Adfree uygulamasini yukledim. O da ayni sekilde ise yaramadi. Magiskten de yetki verdim bu uygulamalara. Daha onceki romlarda reklamlarla karsilasmiyordum

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Hocam lucky patcheri yukledim ama yine tarayicida ve uygulamalarda reklamlar cikiyor. Adfree uygulamasini yukledim. O da ayni sekilde ise yaramadi. Magiskten de yetki verdim bu uygulamalara. Daha onceki romlarda reklamlarla karsilasmiyordum
LP yüklediniz ve uygulamalar için gerekli yamaları yaptınız mı? Bir yerde hata yapıyor olma ihtimaliniz olabilir. Ben şahsen reklam için bu uygulamayı kullanıyorum ve kesin çözüm veriyor.

babacık123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baskan
Cihazım
Redmi 5Plus
Konular
0
Konuda anlatılan şekilde her adımı eksiksiz yaptığınızda sorunsuz harika bir romunuz oluyor herşeyi ile mükemmel. Bataryası dillere destan, Mustafa abinin ellerine sağlık. Bence tek eksisi cihaz kapalıylen şarj animasyonu gözükmüyor ama olsun bu roma değer

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Estağfurullah kıymetli kardeşim. Asıl alierdi üstadımızın ellerine sağlık. Ben bir şey yapmadım sadece fikirlerimi paylaştım, en önemli tebriki ali üstat hak ediyor. Eğer memnun iseniz sorun yok iyi günlerde kullanın, rom gerçekten tek kelime ile efsane. Biraz daha geliştirme ve güncelleme ile çok daha stabil ve güzel olacaktır. Sevgi ve saygıyla.

alierdi41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Erdi
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
İtfaiyeci
Konular
50
Estağfurullah kıymetli kardeşim. Asıl alierdi üstadımızın ellerine sağlık. Ben bir şey yapmadım sadece fikirlerimi paylaştım, en önemli tebriki ali üstat hak ediyor. Eğer memnun iseniz sorun yok iyi günlerde kullanın, rom gerçekten tek kelime ile efsane. Biraz daha geliştirme ve güncelleme ile çok daha stabil ve güzel olacaktır. Sevgi ve saygıyla.
teşekkür ederim hocam saygılarımla :)

farukderm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
mi note 10
Konular
1
merhaba benim mi hesabı kilitlendiği için bu romu kurdum find device xiaomi account cloudservices dosyalarını sildim mi account sormuyor.ben şimdi imei attıracam sıkıntı olur mu bu romda şuanda imei ler boş gözüküyor.imei repair ile denedim başka romda beceremedim bir tane lg optimus vardı eski onun imeisi olur mu

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
merhaba benim mi hesabı kilitlendiği için bu romu kurdum find device xiaomi account cloudservices dosyalarını sildim mi account sormuyor.ben şimdi imei attıracam sıkıntı olur mu bu romda şuanda imei ler boş gözüküyor.imei repair ile denedim başka romda beceremedim bir tane lg optimus vardı eski onun imeisi olur mu

Merhaba. Herhangi bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. İmei işlemlerini yaptırın, twrp yüklemesini falan da onlar yapsınlar, sonrasında twrp üzerinden efs yedeğinizi alın ve istediğiniz romu flashlayın. Twrp üzerinden rom yükleme işlemi imei silinmesine yol açmaz rahat olun. Sevgiler.

Üst Alt