Rom Mi Note 10 / Pro [ Mıuı 12.6 ] Android 11 - 21.12.8 EU Beta ve MIUI 12.5 Eu Stable Android 11 ROM

gimmeluck

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
mi5
Konular
38
bana sanki 1-2 haftaya ikinci bir stabil version cıakcak gibi geliyor,
daha önce de olmustu sanırım

gimmeluck

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
mi5
Konular
38
son çıkan 12.6 Beta 'da hala 5X camerayla zozom yok mu beyler?
varsa stabili bırakıp geçicem.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

önce en.xiaomi resmi sitesi yazılımı official oalrak cıkarır ve onun üstüne xiaomiEU modlama yapar.

ee şimdi resmi siteye giriyorum, bana stabil version 12.1 gösteriyor sadece? 12.5 stabil official olarak nerde?

Ekli dosyalar

• 111re.JPG
    111re.JPG
    33,6 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:

kubatlifaruk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
mi note 10
Konular
3
Arkadaşlar rom çıkalı uzun süre oldu kullanan kişiler artılarını ve eksilerini yazabilir mi hem konu için ve kurmayı düşünenler için faydalı bir içerik olur

erayelik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray
Cihazım
Mi Note 10
Konular
3
Ben bir türlü aktif edemedim hocam
*#*#869434#*#* kodunu girdikten sonra disabled diyorsa vowifi aktif oluyor. Mobil ağlar kısmından vowifi aktif etmeniz gerekiyor. Ben bu şekilde yaptım.

gimmeluck

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
mi5
Konular
38
son beta 12.6 ile ilgili yorum var mı arkadaşlar?
stabili bırakıp denemek istiyorum?

gimmeluck

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
mi5
Konular
38
son çıkan 12.6 Beta 'da hala 5X camerayla zozom yok mu beyler?
varsa stabili bırakıp geçicem.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

önce en.xiaomi resmi sitesi yazılımı official oalrak cıkarır ve onun üstüne xiaomiEU modlama yapar.

ee şimdi resmi siteye giriyorum, bana stabil version 12.1 gösteriyor sadece? 12.5 stabil official olarak nerde?
bu soru cok netti bilen yok mu acaba?

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
bu soru cok netti bilen yok mu acaba?

Merhaba. Ne yazık ki herkes bildiklerini yada tecrübelerini paylaşacak kadar cömert olamıyor. Ben sizi aydınlatayım, beta sürüm halen beta, yani bahsettiğiniz özellik halen yok ve sanırım ilerleyen güncellemelerde de olmayacak. Stabil kullanmaya devam edin, yada beta sürümü siz deneyimleyerek bizimle izlenimlerinizi paylaşırsanız sevinirim. 12.5 stabil şu anda sadece EU romda. Okuduğum kadarı ile Kararlı Global 12.5 sürüm 2021 ikinci çeyreğin devamında Note10' a gelecek. Sevgiler.

alierdi41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Erdi
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
İtfaiyeci
Konular
50
Güncelleme
21.6.2

gimmeluck

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
mi5
Konular
38
Merhaba. Ne yazık ki herkes bildiklerini yada tecrübelerini paylaşacak kadar cömert olamıyor. Ben sizi aydınlatayım, beta sürüm halen beta, yani bahsettiğiniz özellik halen yok ve sanırım ilerleyen güncellemelerde de olmayacak. Stabil kullanmaya devam edin, yada beta sürümü siz deneyimleyerek bizimle izlenimlerinizi paylaşırsanız sevinirim. 12.5 stabil şu anda sadece EU romda. Okuduğum kadarı ile Kararlı Global 12.5 sürüm 2021 ikinci çeyreğin devamında Note10' a gelecek. Sevgiler.
Teşekkürler hocam,

12.5 stabil şu anda sadece EU romda. - Okuduğum kadarı ile Kararlı Global 12.5 sürüm 2021 ikinci çeyreğin devamında Note10' a gelecek. Yani hocam EU daki 12.5 stabil ROM büyük ihtimal Çin 12.5 stabil romun modlanmış hali. Global 12.5 yukarıdaki official linkte gönderdiğim üzere çıkmamış zira.
+++++++++++
Zaten EU romu yıllaaaar önce bu kadar çok kullanmaya başlamamızın nedeni, global piyasaya henüz açılmayan Xiaominin Çin telefonaları için Global için yazılım çıkarmamasıydı. Bunu da modlayarak EU yapıyordu oradan temin ediyorduk. Şimdi offical global romlar çıkarıyor Xiaomi ekibi ama zamanla alıştık (EU ya devam)

angel~~

+++++++++++++++

Ben hem EU' daki hem stabil hem son beta sürümü arasında pek fark göremedigim için STabil 12.5e geri döndüm.
Özellikke 5X Lens için Video özelliğinin kaldırılması beni çok şaşırttı.
elimizde optik 5x lensli Ois camera var ve olan video özelliği kaldırılıyor. anlamadım!

Soran arkadaşlar için, stabil 12.5 sürümünü 2 kere yükledim. İlkinde temiz kurulum yapmadım ve/veya eski twrp versiyonuyla yüklediğim için mi bilmem, çok akıcı gelmemişti. Şimdi çok memnunum. Batarya performansını test etmedim henüz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

alierdi41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Erdi
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
İtfaiyeci
Konular
50
Güncelleme
21.6.9

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:
Üst Alt